előző oldal l következő oldal

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.12. 7:49  l  #39052

A Gulls tényleg szárnyal...hol lehet összefoglalókat nézni a neten? Tudtok ebben segíteni?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.12. 7:47  l  #39051

Csak azért kérdezem, mert minden meccs után lenyilatkozza az összes játékos, az összes edző, a szertáros, a gyúró, a felszerelés menedzser és mindenki aki a csapat körül mozog, hogy ezen a szinten 60 perc kemény játék kell és mindig megfogadják, hogy mostantól így is lesz. Erre két meccs egymás után és semmit, de semmit nem tanulunk belőle. Unom már a rengeteg fogadkozást. Kellett volna az az edző csere........

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.12. 7:37  l  #39049

Még egy kérdés: miért van az, hogy a 2. harmadokat sorban leadjuk, totálisan vissza esik a játékunk? Nem foglalkozik ezzel senki a csapat körül? Nincs erre valami sport pszichológus, vagy ilyesmi?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.12. 7:13  l  #39048

ja, és szerintem Getzlaf-al még mindig van valami, mert annyira erőtlennek, dinamika nélkülinek tűnik a játéka, legalábbis nekem.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.12. 7:12  l  #39047

Totál igazad van...egyszerúen olyan passzokat sem tudunk átvenni, amit az ilyen szintű játékosoknak csípőből kellene levenni és megjátszani. Bieksa hogy a fenébe lett ilyen szar játékos? Majdne adott ma is két gólpasszt az ellenfélnek. Andersen pihizhetne, de még tavaly nyilatkozta, hogy ő jobban szereti, ha folyamatosan játszik és nem cserélgetik, de mondjuk a mai nap nem volt néha a helyzet magaslatán. Fowler tényleg nagyon jó, de sajnalom, hogy mínusz ezren áll a mutatója.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.12. 6:56  l  #39045

Két hazai meccsen -2 pont ezzel a szarakodással!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.12. 5:47  l  #39040

Nagyon gyenge! Mindent elmond, hogy Santorelli szerintem ma a legjobb játékos.

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.11. 8:53  l  #11497

Valahogy idén a Pacific-ben gyenge a koncentráció a jégen! Mi is ugyan ebben a cipőben járunk!

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.11. 8:50  l  #19939

Ennek inkább örülnöd kéne...lenne egy beépített ember, aki belülről züllesztené a bandát!:)

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.11. 7:46  l  #11494

Érdemes lenne jobban kielemezni ezeknek a Kutyáknak a játékát, mert van benne valami amit rohadt ügyesen csinálnak. Minket is jól szájba vertek kétszer is. Mondjuk azt, hogy ma nem nyertek, azt álmaimban sem gondoltam.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.10. 12:54  l  #39024

Csebinek igaza van. 5-3-ban kellett volna megoldani. Nem is hiszem el, hogy nincs erre legalább két kigyakorolt figura.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.10. 12:35  l  #39022

Ez igaz, de akkor rácserélhette volna őket esetleg egy gyengébb sorra...na mindegy. Getzlaf ezt ma nagyon elbaltázta!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.10. 11:10  l  #39020

Még egy hiány érzetem van a meccsel kapcsolatban: ha meg akarjuk nyerni a meccset, akkor az első sor miért kap csak 17-18 percet? Miért nem járattuk őket egy kicsit durvábban, mondjuk a 3. harmadban?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.10. 7:07  l  #39017

Bieksának egyetlen egy nagy mentése volt az első harmadban. Utána tolta a szuper szarságot. Getzlafnak már megint ez a hánya-veti magatartása...borzalom. Nekem ma Manson volt a negatív ember. Egy oltári nagy barom kiállítást szedett össze, amiből gólt is kaptunk és az egész meccsen zavarodottan játszott! Depres mikor jön? És Thompson? Vatanen gyönyörúen csinálta. Ami szép az szép. Miért kellett a 2. harmadban ennyire kilazulni és felengedni őket. Emberhátrányban is volt egy ajtó-ablak helyzetünk. Ezeket kellene nagyobb koncentrációval bevágni.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.10. 5:45  l  #39009

Igazi nagymellényes bealvós szarság ez a második harmad! Azért Andersen is bekapott két tetű gólt, meg persze védett is állatokat!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.09. 8:52  l  #39002

Ma remélem vissza vágunk a Prérifarkasoknak! Domit le kell nyomni, és gólokat kell lőnünk!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.09. 8:46  l  #39001

Nagy gratuláció, mindkettőjüknek!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.08. 6:27  l  #38994

Ezért kár volt......

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.08. 5:23  l  #38985

Sima 3-0 is lehetne már! Hőst csinálunk a kapusukból.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.07. 5:51  l  #38970

Én még nem nyugodtam meg a mai meccs tekintetében!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.06. 9:52  l  #38960

Rendben, kezdjen Dobi...igazad van. Különben én is értetlenül álltam a rossz teljesítménye előtt, miután az előszezonban meg meccseket hozott a csapatnak. Nyomnunk kell és már az első harmadban két gólt vágni......

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.06. 8:33  l  #38958

Nálunk pedig Khubi kezd...Jézus......

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.06. 8:29  l  #38957

Getzlaf kezd ma este a Columbus ellen!!!! Királyság!!!! Egy régi ismerősünk McElhinney kezd ellenünk...ő talán nem egy legyőzhetetlen hálóőr. Kell a győzelem, kell és kész!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.05. 12:46  l  #38956

Most nézegetem a híreket és van egy Getzlaf-ról is, és ott mintha azt mondaná, hogy a sérvét is megoperálták. Most akkor vakbele volt és egyúttal a sérvét is megcsinálták, vagy mi a helyzet pontosan?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.05. 10:46  l  #38955

Nekem nagyon bizonytalannak és lassúnak tűnt.....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.05. 10:42  l  #38953

Totálisan egyetértünk! Holczer hogy tetszett? Manson sérült, vagy miért maradt ki?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.05. 9:59  l  #38950

Keslernek a 2. soros center poszt való...az első sor centereként kicsit visszafogottnak érzem. Perry frusztrációja remélem én is hogy véget ért és most már, ha visszajön a Tesó, elindulnak felfelé.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.05. 8:32  l  #38948

Már csak 4 pont a távolság a divízió 3. helyétől! Azt kellene most első körön becélozni, azután szép lassan kúszni felfelé!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.05. 8:11  l  #38946

Nem becsülöm le, csak arról írtam, amit láttam és ez semmi különös! Nálunk is van egy szakajtó ügyes játékos, aztán mire megyünk velük?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.05. 7:45  l  #38944

Hát megnéztem ezt a meccset és a győzelem ellenére amit látok az egy sótlan, íztelen, szagtalan kreativitást totálisan nélkülöző jó képességű játékosok gyülekezete. nem tudom BB mit mond nekik, mi egyáltalán az a játék rendszer amit játszanunk kellene, de én semmi tudatosságot, semmi féle szervezettséget nem fedezek fel a csapat játékában. Totális tanácstalanság, bebasszuk a korongot a harmadba és aztán lesz ami lesz. Megint lőttünk 40-et kapura, de gyakorlatilag ha volt 5 gólhelyzetünk, az már sok. Holczer gyereknek szerintem sok az NHL, nagyon bizonytalan és nagyon lassú volt. Az egyetlen király, az Andersen volt ma is. Baszott nagyokat védett, ez ellen a totális szar hokit játszó Florida ellen, ahol ha nincs a 44 éves Jagr a pályás, gyakorlatilag semmit nem csinálnak. Ezért is szégyen, hogy csak így bírtuk őket legyűrni.
A PP megint egy rakás szar volt. Előfordult, hogy be sem bírtuk vinni a korongot a támadó harmadba.
na mindegy! getzlaf már edz, és remélem Thompson is hamarosan visszatér!
Kíváncsi vagyok Ti hogy láttátok!

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.04. 8:55  l  #5362

Megnéztem...hát kemény volt, de úgy láttam nem volt szándékos, csak rosszul csapódott a palánkba.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.04. 8:52  l  #5361

Eddig tartott.....levadászták, vagy véletlen baleset volt?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.04. 8:49  l  #38936

Épp most néztem, hogy Ricsi megint vágott kettőt! Annak is örülök, hogy Gibson sérülése azért nem volt komoly! Állítólag Thompson is edzésbe állt. Igaz ez? Ő mikor tér vissza? Remélem Getzlaf mihamarabb visszatér és a kezébe veszi a csapatkapitányi korbácsot! Még mindig nem hiszem el, hogy ilyen szarul kezdtük a szezont. ma jön a Florida....tőlük akármilyen szarok is voltak, mindig kaptunk vagy 4-5 gólt. Most meg ráadásul nem is rosszak, és Jagr is visszatér a jégre állítólag.
DSP pedig a második sorban nyomatja már a Montreálban. Örülök, hogy azért a legtöbb volt játékosunk jól muzsikál az új csapatában.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.03. 10:51  l  #18500

Olyan volt a helyzetkihasználás, mint a Ducks-nál! Tényleg semmi nem ment be, pedig még büntilövésetek is volt.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.03. 8:19  l  #38929

Remélem jön Ricsike...és Theodort is szívesen nézném!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.02. 13:06  l  #38922

Amíg a harmadik sor eredményes csak, addig én nem vagyok nagyon derűlátó!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.02. 9:24  l  #38920

És ezzel a győzelemmel megint el lett odázva az edző kérdés és az új impulzusok érkezése a csapathoz. Mos azért nyerhető meccsek következnek, nagyon kíváncsi leszek mit hozunk ki belőlük.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.02. 9:14  l  #38918

Ki volt ma az első sor? Láttam Perry megint eljutott 2 db lövésig.....Milyen jó lenne, ha az első két sor is meccsenként legalább 1-1 gólt bevarrna! Lehet, hogy nem itt állnánk. Jöjjön Ricsike..már úgy megnézném!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2015.11.02. 8:58  l  #38917