Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.27. 7:40  l  #42235

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.26. 0:33  l  #42227

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.26. 0:31  l  #42224

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.26. 0:29  l  #42223

És meg azt mondjak hogy nincs az Nhlben bunda! Úgy utálom hogy le kell adni a pontokat az LA po-ba jutasahoz!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.25. 20:30  l  #42194

Melyik sorban?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.23. 12:21  l  #42164

Cogi milyen helyzetet hagyott ki már megint??? Berni fogott egy hatalmasat bottal, de mondjuk az a kapus akadályozás miatt meg nem adott Boston gól..hááááát?! kellett ez a 2 pont, de rohadtul!

Alba Volán FeVita Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.23. 12:11  l  #1662

Sofronról lehet tudni valami érdemi infót? Nagyon remélem nem igazak a pletykák vele kapcsolatban!!!!

Alba Volán FeVita Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.22. 12:15  l  #1659

Olyan régen én nem figyeltem az EBEL-t (2004-2005). Talán 2-3 szezonnal ezelőtt volt azért egy ütősebb csapat: CYH, Derek Ryan, Banham, Sofi (mielőtt eligazolt) idejében. Én arra gondoltam. De ezeket a játékosokat sem lehetett megtartani, Frenki visszavonult....

Alba Volán FeVita Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.22. 11:34  l  #1656

Azért így vissza gondolva....micsoda várakozás előzte meg ezt a szezont a Volánnál!! Haza hozták a TOP Magyar légiósokat....kár volt. Ebből is látszik, ekkora költségvetésből, már nem lehet versenyképes csapatot indítani az EBEL-ben. A liga már régen túlnőtte a Volán szintjét....sajnos. Most már nem ez a bajnokság az elfekvő, nem 45 éves kiöregedett, máshol már szerződést nem kapó játékosokkal töltik fel a csapatokat. Tudomásul kell venni, hogy az EBEL sokat fejlődött, erősödött és keresett célpont lett az Európában játszani kívánó játékosok számára.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.21. 12:53  l  #42150

Gibson UFO! Erről kár vitát nyitni!:)

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.21. 9:52  l  #42146

Én sem igazán szeretem a B2B meccseket, de ezt a Farkascsordát így is le kellett volna győzni és sikerült is volna, ha csak egy csöppnyi alázat előjött volna a srácokból! 3 null után meg elkezdünk kapkodni....és az a röhej, hogy gyakorlatilag egy perc alatt visszahozhattuk volna a meccset. Getzlaf mondjuk nagyon bebasz....a, Vatanen, meg üres kapura.....nem. Keslertől nekem több kellene. Hiányzik mostanában a játékából az a bizonyos "elkaplak és szétmarcangollak" attitűd.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.21. 7:26  l  #42143

Igazából nem is nagyon hibáztatnám a gólokért. talán az elsőt foghatta volna, de a második egy gyönyörű kereszt passz után jött, a harmadikat meg Vatanen berúgta neki. Én inkább az egész csapatot csókoltatnám, mert azt a lankadt, tetű lassú játékot és korcsolyázást, amit bemutattunk az első harmadban, az megalázó volt. A második gólnál is Getzlaf úgy siklik mint egy jégtáncos a szabadon választott gyakorlatban, simán leszarja, hogy a szélső, akit fognia kellene szépen elmegy mellette. Semmi erőlködés, semmi korcsolyázás, csak nézte, mint aki közelre vett jegyet. Azt nem értem, hogy tudtuk, B2B meccsen vagyunk, inkább az elejét kellene rohadtul meghajtani, mert a végére azért elfogy a szufla, erre kijövünk korizgatni. Ha ilyen meccseket nem hozunk, akkor mi a büdös francot akarunk elérni, mondjuk egy Boston ellen? Érdemes megnézni az összefoglalót. A harmadik harmadról az utolsó 1 percet tudták belerakni, ennyire jól mentünk, ennyi helyzetünk volt. Szégyen és gyalázat.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.20. 7:12  l  #42140

Szegény Getzlaf már játszott mindenkivel, aki csak korit tud húzni, mégis mai is csak egy védő tudott olyan helyzetbe kerülni, hogy az gólt eredményezzen. Kase gyereknek azért még nagy ez a kabát, hogy első sorosként nyomja. A Kesler sor sokkal jobb volt így, hogy Silfi vissza került melléjük, bár úgy érzem Kesler nagyon eltűnt meccsek óta. Perry gyengélkedése tovább tart, de mégis azt mondom, hogy melléjük kellene egy gólvágót hozni és az ikreket egyben tartani. Szerencsére ez a mai Kings sem egy világverő brigád, plusz B2B-ben voltak. Gibson pedig UFO!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.18. 8:09  l  #42137

Nem értem miért nem a fiatalokat erőltetjük ilyen Shaw, meg Tropp helyett. Bieksa helyett is nyugodtan maradhatna Theodore, ott van Kerdilles, Noesen is. Ennyit ok is tudnának csak dinamikusabban, szenvedelyesebben. Gibsonnal nagyon csúnyán bántak a srácok. Meccsben tartott minket az Ufó gyerek, megszereztek a vezetést, utána meg folyamatosan megalázó helyzetbe hoztuk. Már csak az kellett volna, hogy mi is löjjunk neki gólt!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.16. 8:12  l  #42126

Thompson feljön a 3. sorba Ricsihez és kase-mellé?

Alba Volán FeVita Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.16. 8:08  l  #1654

Csak nem ő a dopping gyanús válogatott hokis? Nagy csalódás lenne számomra.....

Alba Volán FeVita Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.16. 7:50  l  #1653

Valaki tud valamit erről a Sofron féle ügyről? Miért nem játszott? Valami nagyon nagy gáz van ott.......az egész csapattal.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.16. 7:39  l  #42125

Akkor szerintem vissza térünk az alap felállásra. Rakell és Perry megy vissza Getzlaf mellé, Silfi meg vissza jön Keslerék sorába. Vagy ti hogy látjátok?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.15. 10:20  l  #42120

Ha nem okozott sérülést, márpedig nem okozott, akkor 3 meccs szerintem. Ez a minimum!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.15. 7:28  l  #42112

Ezt hogy gondolta? Láttátok a meccset? Én csak az első harmadot. Mondjuk sok pénzt nem tettem volna arra, hogy gól nélkül megússzuk! Tudom unalmas, de Bieksa annyira kilóg ebből a csapatból, hogy az már nem igazán tolerálható szerintem. Lassu, körülményes, dekoncentrált.

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.14. 7:16  l  #21298

Kérlek, fogadj el egy névnapi köszöntést egy Kacsa fantól! Boldog NÉVNAPOT!

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.12. 20:10  l  #21293

Már fordult a kocka! Ezt már nyeritek!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.12. 10:55  l  #42110

Gibsonnal

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.12. 10:54  l  #42109

A szerencsére gondoltam Gondolnánk kapcsolatban. Nem arra hogy rosszul vedett. Rosszul fogalmaztam.....bocsi.

Philadelphia Flyers Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.12. 7:39  l  #29646

Az ütővel megütötte a kapus vállat, kezet, amikor lőtt és a korongot nem találta el. Más nem lehetett.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.12. 7:37  l  #42105

Sajnálom a srácokat! Szépen vissza jöttek a meccsbe. Nem Gibson napja volt, maradjunk ennyiben. SH gól is elkerülhető lett volna. Egy pontot Erdemeltunk volna.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.10. 7:20  l  #42101

Tudom, de muszáj volt leírnom Bieksa nevét!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.10. 7:19  l  #42100

Perry két gól!!!! Mi történik itt kérem szépen??!!! Megint lőttünk 44-et kapura, de most azért hatékonyabban. Az új sorösszetétel úgy látszik bejött.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.10. 7:17  l  #42098

Meg Bieksa!!!:))))))

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.09. 7:43  l  #42095

Nem láttam a Rangers meccset, csak egy bővebb összefoglalót, de abból az jött le, hogy a védekezés gyakorlatilag szuper mini színvonalon működött. Bieksa legalább 2 gólnál kb. úgy állt a pályán, mintha azt sem tudná, hogy hol van???!!!! A centereink védekezése is kritikán aluli volt. 44 kapura lövés és egy gól, Gibson 20 lövésből 3 gól, bár szerintem talán egy volt az övé, a többi gyakorlatilag a védekezés hiányából fakadt. Most már azért kellene egy újabb győzelem, hogy a különbség ne csökkenjen az üldözőkkel szemben. Utolsó 3 meccsből 1 pontocska. Elég gyengusz.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.07. 18:40  l  #42085

Stoner pénze felszabadult! Csere?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.05. 18:00  l  #42081

Kihalt itt mindenki? Mi van srácok?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.04. 8:56  l  #42080

Szerencsétlen Perry is....most már tuti, hogy el van átkozva! Gibson meg egy állat, ufó! Nagyon sajnáltam, hogy ilyen teljesítmény mellett sem sikerült legalább egy pontot hozni. Ma meg Tampa, a másik mumus! Hajrá Ducks!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.04. 3:22  l  #42079

És mindent kihagyunk, persze......

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.04. 3:14  l  #42078

Annyira tudtam, hogy ezektől a fosoktol fogunk kikapni.......

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.04. 2:25  l  #42077

Szerintem a Florida gólja tok rúgott gól volt, de mindegy! Cogi nyomhatott volna rögtön két gólt is az elsőben. Azért egy Getzlaf bunyot megnéztem volna, de Trottyos beszart és nem mert nyomni egyet!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.02.03. 13:04  l  #42076

Köszi a véleményt! Indul a vidéki turné........sok jót nem várok, mert a Florida és a Tampa igazi mumusaink. Főleg egymás után. pedig jó lenne legalább 6-7 pontot hazahozni a 12-ből. na majd meglátjuk. Szurkolok a srácoknak.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140