Lakhely:
 ICQ: 0
 Kedvenc csapat: Edmonton Oilers

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2019.10.12. 21:43  l  #5996

Nem sok meccset látok élőben, de kész felüdülés volt Smith a kapuban Talbot után.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2017.04.23. 17:59  l  #5576

Ez jó. NBA-ből nekem is a Blazers a kedvencem, a Drexler, Porter, C.Robinson éra óta. Oilers-es meg azon egyszerű oknál fogva vagyok, hogy egy NHL-es játékkal Game boy-on velük nyertem meg először a Stanleyt. :)

Ferencvárosi TC Idézet   l  Válasz erre  l  2009.12.27. 15:50  l  #162

Győőőőőőő-zeeee-leeeeem a Ferencvároséééééééé!!

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.07.23. 17:18  l  #2189

Oilers bolster blue line by re-signing Grebeshkov

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2009.05.06. 22:44  l  #16953

Barcának szurkoltam, mert már unom az angol kupadöntőket, de ekkora balfasz játékvezetőt.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.08. 17:26  l  #2092

Én is olvasgattam olajos fórumokat és bár 80% elzavarná MacT-t szerintük minden kudarc ellenére életfogytig tartó szerződést fog kapni. Bár volt aki megjegyezte, hogy reméli kabalaállatnak

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2009.04.04. 0:57  l  #2088

... és nagyon remélem várhatjuk az új edzőt!

Dühöngő Idézet   l  Válasz erre  l  2009.01.07. 14:51  l  #10599

És Te elhiszed amit feltóék mondanak, hogy nálunk van gáz tartalék bőven? Meghogy a szerbek tőlünk kérnek? Szerintem megint hazudnak, és rohadtul nicnsenek képben, mint a világgazdasági válság esetében. Érdekes, Németország, Ausztira, Bulgária, Lengyelország, Szlovákia, Csehország stb lenyilatkozza, hogy elég nagy bajok lesznek rövid időn belül nem fog jönni a gáz, nálunk meg kiállnak és úgy viselkednek, mintha nálunk fejtenék ki európa földgézmennyiségének a felét. Nálunk van bőven 2 hónapra elegendő sőt a szerbek is tőlünk kérnek. Kac-kac.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.12.20. 10:46  l  #1992

Ilyet sem láttam a csapattól mostanában, hogy 53 szor üt kapura egy meccsen De még 40-et sem.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.11.11. 16:01  l  #1966

Az a gól tényleg korcsolyáról ment be, de ha Cole direkt belsőzte így a hosszú sarokba, akkor mehetne a Barcelonába is.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.11.11. 8:52  l  #1963

Mikor tavaly ide jött Garon fantasztikusan védett, vele produkáltuk a feltámadást, ki is szorította Rolit. Idén sem rossz de azt a pluszt nem tudja hozni eddig amit tavaly. Ha Deslauriers tartja jó formáját, akkor Garon és Roli közül biztos elpasszoljuk az egyik kapust, gondolom Rolosont, mivel háromszor annyit keres, mint Garon, Szerintem ezért is véd Roli többet, hátha megtetszik valakinek.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.11.11. 8:35  l  #1960

Láttam az első két harmadot. Az elsőben szvsz jók voltunk, végre nem aludtunk be, többet támadtunk, igaz a Rangers elég halovány volt nem is emlékszem, hogy lett volna ziccerük az 1. harmadban. Ez ki is tartott a 2. harmad feléig, de mikor szépített a Rangers, onnantól nagyon beszorultunk. "Dölórié" hatalmasakat védett és kapuvas is volt. Így legyen ötösöm a lottón, ahogy tegnap megtippeltem a kettő kettőt.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.11.10. 11:46  l  #1958

Ha lennétek olyan kedvesek 2-nél nem több gólt ütni, akkor talán jók lehetünk egy x-re.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.11.03. 0:57  l  #1953

Na ütöttünk 5 gólt! Ilyet is ritkán látni. MacT végre vissza tette Pennert az első sorba, vissza állította az ifjoncok sorát és Cole ment a harmadikba Pisani és Moreau mellé. Hemsky beütötte az első gólját egyből jött a második is. Remélem megtört nála a jég. De még midnig keveset lövünk kapura.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.11.01. 22:37  l  #1952

Roli nem nagyon akar visszaonulni még, mekkorákat védett ma is. Moreau 1 perccel a vége előtt lőtt egy mákos gólt, Ward nem tudom mit csinált. Lehozták a kapust, kapuvasat ütöttek, majd Roli a gólvonalon állította meg a pakkot, azután Moreau üres kapu. Bárcsak minden meccs ilyen emberi időpontban lenne.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.10.31. 11:39  l  #1945

Ahhoz képest, hogy Glencross tavaly nálunk a negyedét kereste Cole-nak (4 mila) és Flames-ben is 1,2 milát keres, már több pontja van mint Eric-nek... Ha a csapat javul remélem Cole mutatói is javulni fognak, mert ez nagyon sovány egy ilyen kaliberű csatártól.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.10.28. 17:21  l  #1942

Én még bízom a feltámadásban, a most következő road tour szerintem sok mindenre választ ad. Viszont MacT-t már tavaly elküldtem volna, egész meccsen csak a száját tátja, semmi tüzet nem látok benne. 17 ütött gól borzasztóan kevés, nyugaton mögöttünk csak a Coyotes áll 15 góllal és egy meccsel kevesebbel, míg előttünk a 24 gólos Colombus. Óriási a szakadék. És az a baj alig próbálkozunk kapura ütéssel egész meccsen.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.10.28. 9:38  l  #1940

Hiába variálja a sorokat, mindenki formán kívül van. Impotens, lassú körülményes a támadójáték, az első harmadot állandóan átaludjuk, amikor lőni kellene még passzolunk, amikor 2 az 1 re visszük ellőjjük. 8 meccsből ez a második ahol gólt sem tudunk ütni. Saját harmadban is számos korongot eladunk. És még így is majdnem nyertünk mert Roli pazarul védett. Legalább 1 pontot kaptunk...

Kosárlabda Idézet   l  Válasz erre  l  2008.10.27. 12:35  l  #4808

Hát szerintem a Blazers minimum az első nyolcban lesz ha nem előbb. Oden, Aldridge, Roy, Rudi Fernandez nagyon nagyot fog szólni, "bárki meglássa."

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.10.25. 19:41  l  #1938

Érdekes... Megint rájött a kavarhatnék. Már azt sem értettem minek bontotta meg az első sort és vette ki Pennert. Most meg már a jól megszokott másodikat szétszedi.

NHL 08 Idézet   l  Válasz erre  l  2008.10.24. 17:07  l  #709

Hehehe, tényleg hihetetlen, hogy évek óta ugyanaz a gáma csaka mezek változnak. Remélem jövőre az NHL K9 vagyis akkor már 10 is kijön pc-re, mint ahogy idén az NBA kijött.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.10.23. 10:13  l  #1935

Jó, hogy nem Garon védett ma. Vele sem nyertünk volna, írtó gyengén játszottunk.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.10.22. 19:21  l  #1934

Jövőhéten az Edmonton - Bostont is adja a tv!

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.10.19. 17:08  l  #1932

Szerda : 03:00 Jégkorong, Chicago-Edmonton, NHL, alapszakasz (eredeti kommentárral) (élő) Sport 2

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.10.19. 11:49  l  #1929

Első harmadot kissé átaludtuk 3 kapura lövés... Viszont a második... Cogs gólja gyönyörű volt. MacIntyre nem rossz.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.10.18. 13:21  l  #1927

Most látom, hogy Deslauriers védett. Első NHL-es meccse volt durva. Roli már 3. számú kapus lett?

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.10.18. 13:02  l  #1926

Három gólunk is emberelőnyből született. Ma ismét a Flamessel nyomjuk csak otthon, azt követően viszont 11 meccsből 10 idegenben lesz. Bárcsak ma is nyernénk...

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2008.10.17. 13:09  l  #14512

Nem tudom mire lehetünk optimisták. Szerintem eddig minden a papirforma szerint alakul. Egyenes út vezet a csoportban lévő 4. vagy 5. helyzez. Persze lehet ámítani, hogy nézzetek rá a tabellára, és hogy a következő két meccsen is szerzünko 6 pontot, de most boritékolom, hogy Albániában sima vereség lesz a vége, mint ahogy a Portugálok is simán vernek minket majd oda vissza. Itthon még megverjük Máltát. Több pontunk nem nagyon lesz.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.10.16. 11:44  l  #1922

Na Visnovsky elkezdte törleszteni az árát. Ahhoz képest, hogy a pre-seasonban nem sok sikerélménynk volt, jól néz ki ez a 2 meccs 4 pont. Szerencse is mellettünk állt, most kétszer játszunk a Flamessel jó lenne az egyiket behúzni. Horcoff szerencsére ott folytatja ahol a sérülése előtt abba hagyta, Gagnerék viszont javulhatnának egy kicsit.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.10.13. 10:04  l  #1919

Hát a tavaly év végi játéktól nagyon messze vagyunk. Remélem ez csak szezon eleji forma... Köszönjük meg Budajnak és Garonnak a 2 pontot.

Edmonton Oilers Idézet   l  Válasz erre  l  2008.10.11. 13:38  l  #1918

Adja a Colorado elleni meccsünket a Sport TV hétfőn 2-kor. Remélem folytatódik idén is a TV-s széria.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2008.09.16. 16:48  l  #14198

Én örülök ha valakinek ennyi álmatlan éjszakát okoz kedvenc csapatom a FERENCVÁROS! Amúgyis vidéken lakom, szívesen vagyok falusi paraszt (paraszt = Hagyományosan főként mezőgazdasági tevékenységből élő személy, földműves vagy állattartó) mint egy ilyen értelmi fogyatékos pesti suttyó.

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2008.07.31. 9:36  l  #12916

Hé ember. Miről beszélsz? Már két napja tudni való volt, hogy Rafa azt mondta Némethnek, hogy a második félidőben lép pályára és addig lesz ott, amíg Torres pályára nem lép, ami kb 20 percet jelent. Ezek után azon sápítozni, hogy csere cseréje, meg pszichésen megviselte, nevetséges :D Mikor így volt lezsírozva az egész.

"Rafa Benitez a kezdőcsapat kihirdetését követően közölte Németh Krisztiánnal, hogy a mérkőzés szünetében küldi majd pályára. Honlapunk úgy tudja, hogy a magyar tehetség addig lehet pályán, amíg Fernando Torrest be nem cseréli Benitez.

A spanyol csatár csak szombaton kezdte el az edzéseket, így kevesebbet játszik majd a Villareal ellen, így Németh Krisztiánnak mintegy 25-30 perce lesz a bizonyításra. "

Labdarúgás Idézet   l  Válasz erre  l  2008.07.11. 20:25  l  #12379

Érdekes, mégis őt vitték a Heartshoz nem az itthon sztárolt magyar edzőket, ez vajon miért van??? Szegény Döme, meg Várhidi most biztos elvörösödött paprikafejjel írigykedik vagy egy jó kis Katari, Malajziai állásban bíznak.