NHL 09 Idézet   l  Válasz erre  l  2010.03.02. 16:16  l  #612

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.02.15. 8:29  l  #22789

Homer helyett Mule a Svéd csapatban, már hivatalos.

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2010.02.13. 2:54  l  #3192

Én magentás vagyok, de 4 hete nem jó a dekóder és ...sznak kicserélni . MOndjuk az utolsó egy -két hónapban már Toronto mérgezésem volt. Csak Juharmeccsek vannak.Idegesítő.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.02.06. 22:47  l  #22340

Tollefsen-nek mi lesz a száma? Gondolom nem az 55.

NHL 09 Idézet   l  Válasz erre  l  2010.02.03. 15:35  l  #607

NHL 09 Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.22. 5:36  l  #592

Most, hogy újrakezdtem az NHL-ezést, csak és kizárólag emberek ellen játszom. Sokkal izgalmasabb. Ma pl 4 meccset toltam, az elsőn a harmadik harmadra 0-0-lal fordultunk, de a srác kifordult magából és allouattackolt, így 5-0 lett ide, sok helyem volt felgyorsulni. A másodikon kékvonalon erőltettem az ütközés és úgy jártam ,mint az előbb említett kollega 1-6, a harmadikat so-ban buktam, a negyediket meg nehéz masszíros meccsen 3-1-re hoztam. Annyira változatos így, és komolyan mondom ,hogy még a vereség is jobban esik ( bár a géptől sztem 5 éve nem kaptam ki)

NHL 09 Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.21. 7:18  l  #587

Akkor a "keresztkapcsolón" a le nyíllal kezdeményezhetsz .

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.20. 3:26  l  #21663

Akkor egyszerre ugyanazt LOL

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.20. 3:26  l  #21662

45-23-as lövés aránynál megint belenyúlnak. Tudom,hogy az jön,hogy üldözési mániások vagyunk, de aki ezt mondja, nézze meg az elmúlt 10 meccsünket.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.20. 3:12  l  #21659

M?a picsa van már ?

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.20. 3:11  l  #21658

Kint voltam 'Tuzzi kiállításánál,csak a replay-t láttam, ami szerintem semmi nem volt MEGINT. Ésss, ott a faxom pp-góljuk.

NHL 09 Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.16. 20:42  l  #575

NHL 09 Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.16. 20:41  l  #574

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.15. 4:05  l  #21216

Nem volt mit mérlegelni ezen. Kapura törő játékos egyedül a kapussal szemben , lendülő kéz. Ez penalty shot, oszt jónapot.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.15. 4:00  l  #21214

Hát Flipper tört be egyedül ,mint aki akarna is valamit. Én sem értettem a végét.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.15. 3:55  l  #21211

Egy szót sem szólhatott volna a gyerek a Bert leveri.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.15. 3:53  l  #21209

Hátulról 2-t ér !!

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.15. 3:48  l  #21206

Basszus a duda hang 10 másodperccel korábban jött. Összeszartam magam olyan hangos volt, aztán a gól . De kellett ez.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.15. 3:45  l  #21204

Nagyon fáradtak vagyunk fejben, nem lesz baj,hogy most kicsit lyukas a naptár.

NHL 09 Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.13. 2:12  l  #564

Én vele még nem találkoztam. Tas a ligavezető, Freeman ööö, a tulaj. Tas végtelen türelmes korrekt ember.

NHL 09 Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.12. 21:33  l  #560

Yeti ! A bajnokság jól meg van szervezve. Nagyjából így néz ki : Az első szezonban nem kaphatok NHL csapatot, ahhoz a legjobb 4-ben kell lennem. Én a Grand Rapidsot kaptam ( ez malacka volt) . HA feljutnék - de nem fogok- a 4 legrosszabb NHL-es helyére kerülhetek, de ha kell egy csapat akkor a gazdáját 3 x meg kell vernem. KÖzben vannak bajnokságok is én pl a svéd ligában indultam a Brynasszal , eddig 2 győzelem egy vereség és egy So vereség. A ligában saját rosterrel játszanak a srácok a GM-ek tradelnek rendesen egymás közt. Michalek pl Washington, de Shanahant is láttam aktívan játszani a Ducks-ban. A cap-ra nem tudom,hogy figyelnek-e. AZ alsóbb ligákban nincs trade . Direkt IP-n vagy Hamchin megy a buli. Mindenkinek van egy kódja amivel az eredményeket viszi fel. Akikkel eddig találkoztam, mind korrektek és nagyon segítőkészek voltak. Nagyon jókat tolok, nem győzöm eléggé megköszönni neked.

NHL 09 Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.09. 16:45  l  #554

Köszönöm, jelentkeztem is. Elég szervezettnek tűnik a dolog. Majd referálok,hogy milyen a brigád. Köszi mégegyszer.

NHL 09 Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.08. 23:27  l  #550

Ha arról van szó,hogy egy -egy nap bentről tudsz játszani, akár itthon maradhatok aznap. Jó lenne csatázni mert a 08-ban még volt on-line tabella és azt is nagyon szerettem. Az lenne a legtutibb ha összejönne 30 kocka és megcsinálnánk a saját ligánkat. Á, szép álom. És ez a lin nagyon jó volt, utólag is köszi. Azért még lehet faragni a nehézségen, de a roster elég friss. http://www.thebreakaway.net/forums/downloads.php?do=file&id=2168

NHL 09 Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.07. 22:56  l  #547

Mármint az NHL 09-et, de visszafele is ,akár a 2000-ig.

NHL 09 Idézet   l  Válasz erre  l  2010.01.07. 22:52  l  #546

Direkt Ip-n szívesen tolom veled, remélem kihívást jelentek :)

Ottawa Senators Idézet   l  Válasz erre  l  2009.12.24. 8:30  l  #11639

A visszavágóra január végén fel kénetek hozni Yablonski-t ... Mondjuk az olimpia előtt biztosan prüszkölnének ha valami baja esne a nyálikreknek. Remélem Alfie-nak nem lesz komolyabb baja. Nektek pedig egy vígasz : mi még nálatok is xarabbak vagyunk .

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2009.12.07. 3:40  l  #20036

1-1 nél voltak percek amikor beletörődtem az x-be, sőt néha annak is örültem volna. Szerencsére egyik pszichopata sem döntött a meccsről, pedig megvolt az esély. Bertu értelmetlen kiállítása és a senkitől sem zavart Avery 3 cm-ről vasra ütött korongja után ( mekkora fakéz a csávó ) összejött a paszírozott gólunk, a végén pedig az EN hab volt a tortán.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.26. 11:40  l  #19130

Két hete csak olvasgattam a fórumot, jobb kimaradni az ilyenből. Bevallom elég mérges voltam rád ( is), de ahogy helyre tetted Foreszt, az korrekt volt.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.11. 3:21  l  #18374

Mekkora gólt vágott Homer, Dats átadásából. 3-2 ide

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.10. 3:39  l  #18312

Nem voltam túl bizakodó ezzel a szezonnal kapcsolatban eddig sem. Nekem nagy FAV-om Franzen, 5 perce láttam meg a hírt ,azóta bambulok magam elé. Nyers a sztori nagyon.MIndegy. Meccset nem kezdhetnek nélkülem továbbra sem, max jobban üvöltök a berendezés előtt. Basszus.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.10. 3:31  l  #18310

Most tényleg jó lenne összerakni Dats-ot és Z-t.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.10. 3:29  l  #18309

Basszus,most olvastam. Mule 4 hónap minimum. Átmenetileg Satan megoldás lehet? Nem hiszem.
Nem is tudja,hogy mikor szedte össze a sérülést. Kb ez a különbség egy jégkorongozó és egy focista közt.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.09. 3:57  l  #18220

Na, 2 óra múlva ébresztő. Jó kis 2. harmad volt.

Detroit Red Wings Idézet   l  Válasz erre  l  2009.10.09. 3:55  l  #18219