Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.28. 19:37  l  #24

“It was just one game in my career,” Tarkki said. “I’m happy we won that game. But it’s nothing special.”

Tarkki said of his start. “I didn’t have high expectations. I thought when I have a chance to play, I just play well.”

“I had a pretty good chance to come here. I thought I had to go now, see what happens,”
he said. “The Ducks, they were the most interested. That kind of organization, I might have a good chance to get farther. I’m pretty confident, yeah.”

Szimpatikus gyerek.

Válasz Mikey hozzászólására (#23)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.27. 19:44  l  #23
A Hershey ellen 0-7 lett, szóval hagyjuk is. Tegnap viszont Clevelandben nyertek a kicsik 7-0-ra!

Jacques 2+1 ( :D )
Bell 2+0
Bonino 1+1
Carle 0+2

Tarkki 25/25.

Egyébként Palmieri csípősérülés miatt nem játszott, day-to-day az állapota.
Brittain megszerezte első AHL pontját, ahogy a PTO keretében játszó d-man O'Hanlon is.
A Syracuse immár 6. alkalommal lőtt többet kapura adott meccsen, mint ellenfele.

Holnap folyt. köv. otthon a Wilkes-Barre/Scranton ellen.

Válasz Mikey hozzászólására (#22)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.23. 10:06  l  #22
Most jut eszembe, hogy van ilyen topik is.

A Syracuse pontszerző sorozata immár 5 meccses, mivel tegnap csak OT-ban kaptak ki a Lake Erie-től.
A helyi BIG line-nak most nem ment, mindössze Palmieri tudott pontot (gólt) szerezni.
De legalább az eddig szerényebb szezonkezdést maga mögött tudó Holland és Deschamps is asszisztot jegyezhetett.
Tarkki 31/34.

Ma @Hershey, jó lenne folytatni a sorozatot...

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.02.07. 17:43  l  #21
Akkor lássuk a csapat nagyobb neveinek eddigi statisztikáit.

Mat Clark
50GP 1G 9A -19 68PIM
Első éve az AHL-ben. A tavalyi pár meccset nem venném túl nagy tapasztalatnak. A -19 kicsit sok, de azt nézve, hogy első éve és a csapat sem túl jó, így még elnézhetőbb szerintem. A 68 perc pedig az ő játékához hozzá tartozik. 10 eddigi pontja pedig igen szép eredmény.

Mark Mitera
43GP 4G 12A -11 28PIM
Nehezen lendült bele, de mára már biztos tagja a védelemnek. Kezd beindulni pontokban is. A -11 a rossz csapatteljesítménynek köszönhető leginkább. Ilyen javuló tendencia mellett még a végén lehet belőle valaki.

Matt Beleskey
18GP 8G 9A -5 28PIM
Majdnem megvan az 1 egészes pontátlag. Mióta a farmban van, feljavult a csapat teljesítménye is. Nem csodálom. Egy Beleskey-Bonino-Palmieri sor azért az AHL-ben nem olyan rossz. Az lenne a legjobb, ha ez a trió majd a nagyoknál is tudna egyszer egy ilyen jó kis eredményt felmutatni. -5-ös teljesítménye sem olyan rossz azért.

Dan Sexton
17GP 9G 8A -3 4PIM
1 egészes pontátlag. Ez nagyon jó eredmény tőle. A Ducksban nem igen megy neki, de én nem is erőltetném fent idén még ezért. Mondjuk saját véleményem szerint nem lesz nagy NHL jövője. Az alkata szerintem nem elég ahhoz, hogy majd maradandót tudjon nyújtani fent.

Nick Bonino
22GP 7G 11A +-0 22PIM
Fiatal kis centerünk úgy néz ki az AHL-ben még jobban feltalálja magát. Idén mindenképpen lent kéne játszania, mert még ő sem tűnik teljesen NHL késznek. A 22 perc kiállítása számomra picit meglepő.

Nicolas Deschamps
50GP 9G 16A- 6 16PIM
0.5-ös pontátlag. Nem olyan rossz ez tőle, bár én többet vártam volna már így első évében is. Nálam Bonino előtt van a rangsorban, de ez majd eldől pár év múlva, hogy mennyire volt jó megérzés. Idén nem hiszem, hogy az AHL-ből fel lenne majd hívva, mert inkább Bonino lesz, ha már valakit fel fognak. Nem bánom, mert szerintem itt lent jobban fejlődnek ezek a fiatalok.

Az elmúlt két győztes meccs összefoglalóját itt lehet megtekinteni:
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.10.23. 8:49  l  #20
Ma nyertünk Norfolk Admirals ellen 3-1-re 4126 néző előtt.
Le se tagadhatják, hogy a Ducks farmcsapata, ugyanis a kapura lövések száma 38-18 az Admiralsnak. 1. harmadban 12-10, 2.-ban 15-3, 3.-ban 11-5 a lövések száma, magyarul itt is a legtöbbet a kapusteljesítménynek köszönhetünk. Pielmier védett. Az 1. gólt Deschamps lőtte Palmieri és Festerling átadásából, emberelőnyben az 1. harmadban. A 2. gólt a nem rég leküldött Sbisa lőtte kettős emberelőnyben, ezt is az 1. harmadban. Itt az előkészítők Festerling és Green volt. Innen nekünk jó ideig gólcsend volt, viszont az 1. harmadban még az Admirals betalált Pouliot révén. Az 1. harmadban még 1 verekedés is volt: DiPenta és Labrie akaszkodott össze.
A 2. harmadról semmit jót nem lehet elmondani: kilátástalan játék, be voltunk szorítva a harmadunkba, nem sok mindent tudtunk kezdeni a koronggal, ha nálunk volt, mintha a Ducks csak a Ducks játszott volna.
A 3. harmadban sem volt valami jó a játék, de valamivel biztatóbb, mint az előzőben. Legtöbbet a mi harmadunkban zajlott a játék, de most már próbáltunk is valamit kezdeni a koronggal aminek meg is lett az eredménye: Deschamps meglőtte a meccsen a 2. gólját emberelőnyben, az átadók itt Bonino és Sbisa volt.
Véleményem szerint, ahhoz képest, hogy szinte tele vagyunk rookie-val ez az eredmény és az eddigi meccsek nem olyan rosszak. A csapat nagyon fiatal, szóval még lehet fejlődni és összeszokni, de ha mindez megtörténik, akkor erős, jó kis csapat lesz ebből. Az szerintem nagyon dicséretes, hogy a meccsen 6 létszámfölényes szituációból hármat gólra váltottunk. Sbisa-nak ez volt az 1 meccse mióta leküldték és úgy néz ki, hogy ez most jót is tett neki, de most már tényleg össze kéne kapnia magát, ha be akar kerülni a csapatba. Deschamps-t meg nem csoda, hogy csak az utolsók között küldték le a training camp-ből. Eddig 5 meccsen 3 gólja van amivel vezeti is a házi góllövő listát. Azt mondom, hogy vele is lehet majd számolni a nagy csapatban,
MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.10.09. 12:03  l  #19
Kikaptunk 3-2-re a Lake Erie Monsterstől.

Pielmeier védett. 38/35 lett a mutatója, ami nagyon jó, de ez is kevés volt a győelemhez.
A vezetést mi szereztük meg Trevor Smith révén az első harmadban. A gólpasszt Maxime Macenauer adta. Macenauer a szélen vitte el a korongot amit a center poszton érkező Smith elé tálalt. Smith pedig nem hibázott és megszerezte a vezetést. ez volt a Crunch első gólja az Anaheim farmjaként.
Ezek után kicsit paprikás lett a hangulat. Boninot Patrick Bordeleau döngölte a földhöz, amit Matt Clark nem nézett jó szemmel. Verekedés tört ki a két játékos között, aminek egy öt perces büntetés lett a jutalma.
A kemény játék ezek után is folytatódott. Brett Festerling is a palánkra kente az ellenfél egyik játékosát. Természetesen kapta is érte a büntetést.
A második harmadban, miután kivédekeztük az emberhátrányt, Joe DiPenta kapuralövését hárította Bacashihua, de a kippattanó korongot Brandon McMillan a kapuba lőtte.
Ezek után a Lake Erie szép lassan megfordította a mérkőzést, de azt nem írom le.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.10.09. 11:46  l  #18
Joe DiPenta lett a csapat történelme során a 12. kapitány. A két asszisztense pedig Brett Festerling és Josh Green lesz.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.09.28. 19:50  l  #17
Az eddigi keret a következő.
Támadók: John Kurtz, Oren Eizenman, Ryan Hillier, Brock McBride, Zach Harrison, Jake Carrick, Jonathan Millhouse, Brian Lebler, Eric Lampre, Josh Brittain, Adam Perry, Derrell Levy, John Mitchell, Trevor Smith, MacGregor Sharp, Nick Bonino, Rob Bordson, Nicolas Deschamps, Kyle Palmieri, Brandon McMillan
Védők: Eric Regan, Stu Bickel, Chris Frank, Benn Olson, Brad Miller, John de Gray, Chris McLean, Jake Newton, Matt Clark, Joe DiPenta, Mark Mitera
Kapusok: Billy Sauer, Marco Cousineau, Jeff Jakaitis, Timo Pielmeier, Jean-Philippe Levasseur

Ebben benne vannak a Crunch által szerződésben lévő játékosok is. Mondjuk nem egy rossz csapat azért ez így.

1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.07.07. 1:41  l  #16

Válasz Boll40 hozzászólására (#8)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.06.29. 23:26  l  #15
Ferguson Named Assistant GM in Syracuse

The Ducks have named Bob Ferguson Assistant General Manager of the Syracuse Crunch, Anaheim’s primary development affiliate in the American Hockey League (AHL).
Ferguson, 55 (10/19/54), has logged more than 29 years experience in a coaching or management capacity at the minor league and junior levels, including the last two seasons with the Ducks organization. Last year, he served as a scout for Anaheim, responsible for amateur and college scouting along with other special assignments in hockey operations. In 2008-09, Ferguson held the post of assistant general manager for the Iowa Chops, Anaheim’s then-affiliate in the AHL.
Prior to joining the Ducks, Ferguson spent nine years as a head coach in the professional ranks with the Indianapolis Ice of the then-International Hockey League (IHL), as well as the Florida Everblades and Augusta Lynx of the ECHL. In his nine seasons as a professional coach, Ferguson’s teams never missed the playoffs.
A native of Kingston, Ontario, Ferguson is a three-time USA Hockey National Champion (Gold Cup), a five-time USHL Coach of the Year, a five-time USHL General Manager of the Year and two-time ECHL Coach of the Year. Before reaching the IHL, Ferguson coached in the United States Hockey League (USHL) for 17 seasons with the Sioux City Musketeers and Des Moines Buccaneers. With 517 career USHL coaching wins, he ranks third all time in league history. During his USHL tenure, he led Sioux City (2) and Des Moines (3) to multiple Clark Cup championships.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.16. 19:22  l  #11
Mirasty utánozhatatlan....nincs még egy ilyen király enforcer. Mondjuk játszani nem tud,de azt nem is kell.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.24. 10:00  l  #9
A bunyó úgy néz ki nem csak nekem tetszett....Nézzétek a bíró arcát 0:18-nál!!! Beszarás....
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.02.24. 9:57  l  #8
Itt egy újabb "fight of the year" esélyes bunyó. Az AHL winter classic-ot egyébként a Crunch nyerte. 21508-an látták a meccset a helyszínen ami természetesen AHL rekord.