ppinkpanther hozzászólása:

cseh open junior 8 között:) és a ssk future vert meg negyeddöntőben 2-0. előtte 2 svéd csapatot hazaküldtünk:bemutat: a második svéd csapatot 0-2-ről fölállva vertük meg 3-2re. nem tudták elviselni:sir: meg kézfogásnál hajat vakartak meg a kapusuk is kezet fog közben mondja hogy fuckyou... meg még egyik aki nem is játszott bejött az öltözőbe is:kukorica:

döntő fasza volt, csak aki bemondja a csarnokban hogy ki a gólszerző meg utolsó perc meg stb az végig beszélt a hangosba ami csak azért volt baj mert baromira irritáló volt és nem lehetett élvezni a meccset:falbav::puska:... meg nem volt teljesen fair hogy buzdította a népet hogy szurkoljon a pixbonak. mindenesetre tényleg baromira élvezhető meccs volt:kukorica: huhuu 1-5ről fölállni 9-8ra aztán a végén még a sirius 4 mp-el egyenlít...