Fórum >> Hozzászólás

Bertuzzi44 hozzászólása:

@Stars

Hosszú idő után eljutottam oda hogy megnézhessek egy meccset. Mikor játszottuk, talán február közepén? Nem volt rossz meccs, tisztán látszottak itt is az általános erősségeink és gyengeségeink. Mégpedig az, hogy a Sedin sor teljességgel megállíthatatlan, olyan zseniális húzásaik vannak, ami ellen az egész ligának nincsen ellenszere. És a második sorban ott van Kesler, aki a liga - bátran kijelenthető - legjobb amerikai játékosa, aki mellé hosszútávon senkit nem találunk. Játszott már ott eredményesen Samy, Ray, Tamby, Torres, sőt Hans is és ugyanezek az emberek képesek voltak 5-10 meccses pointless sorozatot hozni, miköözben Ryan szállította a pontokat. Kíváncsi leszek Higginst beteszi-e próbaként AV. Aztán van egy daráló harmadik sorunk, olyan emberekkel akik meccseket tudnak eldönteni. Itt emelném ki hansen játékát, amit a Dallas ellen nyújtott az valami zseniális volt, főleg a kettős hátránynál, woaaaa. És van egy negyedik sorunk ami nem találja a helyét, MadMax csodálatosan fog illeni a képbe. Hogy a meccsről is szóljak, ez alapján sajnálom Oberget, hogy nem látom már Nucks mezben, de nincs miért aggódnunk mert Tanev és Sauve fiatalabb nála (21-21) és nem lógtak ki a sorból. Luongo két borzasztó gólt kapott, de a Dallas idén csak nem tudott egy pontot sem ellopni tőlünk, egyértelműen a kivédekezésünknek köszönhetően. Jah és Crawford hogy megöregedett...

Próbálok közeledni a mostani meccsekhez, nagyon nagyon kíváncsi vagyok az új szerzemények bemutatkozására.