Bertuzzi44 hozzászólása:

@ Sharks
Első harmadban domináltunk, a másodikban viszont jobban pörgött a Sharks, a harmadik mindkét oldalról kiemelkedő volt, úgy hullámzott a játék, élmény volt nézni (főként az uccsó 12-13 perc). Nem mondom, hogy az idény legjobb meccse volt, de mindkét csapat nagyon kapart (az OT-ban az előnyt illet volna kihasználni, így a Sharks megérdemelte a 2 pontot). Hank gólja amazing, enyhén volt megalázó, Ehrhoff meg hatalmasat hibázott Couture góljánál, utolsó védőként ilyet nem engedhet meg magának. A két kapus nagyot alkotott, Luongo most már hivatalosan is felnőtt a feladathoz, hogy végigvezesse a csapatot majd a rájátszásban. Ha már kapusok a San Jose cserekapusa one-game amateur tryout contracttel ült a padon, ilyen legutóbb a régi nagy kedvencemmel Cody Rudkowskival történt meg még kb 2004-ben a Bluesnál :D egy csávón meg Malarchuk-os mez volt, respect! :) Fú most nagyon rá vagyok pörögve a meccsekre, jön a Flames (mindig is imádtam ezt a párosítást), két Stars elleni meccs (ellenük mindig jól játszunk), egy Nashville (na erre nagyon kíváncsi vagyok). Hogy a Yotes és a Hawks meccs mikor kerül nálam képernyőre az viszont már talány, de hoholla közölte hogy CoHo fent van úgyhogy tűkön ülök hogy eljussak odáig :)