Bertuzzi44 hozzászólása:

Na a Wings meccset kivégeztem. Nem véletlenül szeretem őket (mint ellenfél) mert mindig nagyon élvezhető, hajtós, ütközésekkel tarkított meccseket játszunk ellenük, ez most sem volt másképpen. Azon már meg sem lepődtem hogy vezettünk az első harmad után, azon már annál inkább hogy nem játszottunk jobban az ellenfelünknél. Igazából ha szőrösszívű vagyok, azt mondhatnám hogy két harmad után a 3-3 ránk nézve volt hízelgő. Viszont a harmadikra bealudt a Wings (vagy az Oils utáni back-to-back végére kifulladtak) mindenesetre a 23 lövés írtózatosan sok még a 3 PP ellenére is. Szokás szerint kaptunk balfaszt gólt is, de úgy tűnik mostanában ez is belefér. Luongo rinyálását viszont, nem tudom hogy vagytok vele én mint csapatszimpatizáns unom. Védjen baszki és ne legyen már ennyire frusztrált, zavarja hogy Schneider ott kopogtat a kapuban? Nem értem, mindenesetre továbbra is a csapat leggyengébb láncszeme, bár mára is jutott 2-3 bravúros védés, nyugodjon már le végre és mutassa meg mit tud igazán. Viszont a négy gól ellenére azt kell mondjam hogy a védelmünk kezd összeállni, egyedül a tavaly non-plus-ultrát nyújtó Ehrhoff muzsikál gyengébben, Alberts kőkemény, Rome kifejezetten ügyes és bátran lő, Bieksa offenzív, Ballard remekül helyezkedik, Edler meg egyszerűen zseniális. Elől most 2-3 meccs óta Raymond szürkébb kicsit és ezen a meccsen Burrows is halovány volt. De kit érdekel miközben összeraktunk egy olyan harmadik sort idénre, amelyik sorra képes hozni a meccseket, nem csak egyszer villannak hanem agresszív kemény ütközős játék mellett elképesztően hatékonyan tüzelnek. Torres és Manny szerintem 30%-os lövés/gól aránnyal működnek, óriási húzás volt mindkettő. Arról nem is beszélve hogy a faceoff (amiben mindig hátul kullogtunk) és a PP valami bődületes, nincs ellenszer ellene. 6 winning streak.

Tippem a road tripre: Habs W (OT), Sens L, Leafs W, Sabres W, Pens L (OT)

Hogy mikor fogom őket látni azt csak a jó isten tudja :)