Fórum >> Hozzászólás

Bertuzzi44 hozzászólása:

A második harmad ugyan nem igazolja a mondatomat, de én úgy gondolom nagyobb játékerőt képviselünk. Összességében. És nem ezen a meccsen. :) Mert totál leeresztettünk, az utolsó 10-12 percében a harmadnak támadásunk nem volt, csoda hogy nem kaptunk gólt. Nem sok közünk volt most a játékhoz, Luongo nagyon magabiztosan véd, mióta visszatért a sérülésből kimagasló a teljesítménye. Viszont nem értem mi miért passzolunk mindig, kicsit bátrabban is lőhetnénk, rengeteg helyzetet nullára akarunk játszani. Mondjuk Kesleré Samynek vissza még így is gyönyörű volt, hogy nem ment be. A meg nem adott gól? Én nem adtam volna meg, semlegesként sem, viszont nem lehetne 100%-ra mondani azt sem hogyha megadják az rossz döntés. Tény hogy lábbal tette be, olyan volt mint egy rugómozdulat, de fene tudja, nekem úgy tűnt nem volt szándékos, hanem pont úgy lökték. De tuti anyáztam volna ha megadják. :) Ha a harmadik harmadban is ezt jászuk akkor a Stars fordítani fog...