Bertuzzi44 hozzászólása:

@ Buffalo

Nehéz megmondani mi a hiba a csapatban. Jól játszunk, magabiztos a védelem, vezetjük a ligát PP-ben, összeálltak a hátrányos sorok (37/34), jól védenek a kapusaink és mégis meccsről meccsre szenvedünk. Hol megnyerjük egy góllal, hol kikapunk egyel. Tényleg nem tudom. Egy sor mindig remekül játszik, egy hozza magát, egy pedig gyengélkedik (a negyedik állandó az első három cserélődik folyamatosan az előbb említettek szerint). Rengeteg helyzetet dolgozunk ki, de valahogy most már Naftának kell igazat adjak, túlkombináljuk. Sedinék túl elegánsan játszanak és belehalnak a szépségbe. Daniel Stamkosszal lenne a góllövőlista élén ha szemben állva a kapuval mindent ellőne. Most a Sabres ellen is legalább 4x passzolt amikor egy vérbeli góllövőnek tüzelni kell. Nem igazán értem, miközben Hank csodálatosabbnál csodálatosabb passzokkal szórja őt is meg Burrt is. Jelenleg Kesler az aki szenzációsan játszik (meg is állt bennem az ütő amikor lefejelte a keresztvasat), a második gólt egyértelműen neki köszönhetjük. A Buffalo szerintem semmi különöset nem csinált ezen a meccsen, volt kétszer jó öt percük, betuszkoltak, majd bemákoltak egy-egy gólt, azt mondom ha 8-3-ra verjük őket sem lepődött volna meg senki. Na jó 8-6-ra mert Schneider akkorákat védett, hogy Luongo kényelmetlenül érezhette magát a kispadon. :) De hogy ezt az OT-t a vereségünk ellenére meg kellett néznem háromszor az mindent elmond, frenetic overtime, mindenkinek ajánlom!!! Van egy megérzésem, de mielőtt leírnám még megnézem előbb a Pens elleni meccset, gólszegény meccset várok, 2-1 lesz valakinek.