Fórum >> Hozzászólás

Bertuzzi44 hozzászólása:

Rövid leszek mert nagyon elmaradtam.

@Sharks
Playoff, playoff, playoff! Iszonyatosan jó, hajtós meccs volt, mi meg elképesztően okosan és szépen játszottunk, abszolút megérdemeltük a győzelmet a nagy formában játszór San Jose ellen. Az év egyik legjobb meccse volt, jól kezdődik a hétvégém :)

@Flames
Hát nem tudom. A Flamesnek nagyon kellett volna a győzelem, iszonyat nagy a tumultus a nyolcadik hely környékén. Úgy is kezdték a meccset, sima vereségnek tűnt, ha nincs az a gyors gólunk akkor szerintem nem kelünk fel. De onnantól kiütközött a két csapat közti minőségi különbség, mi még akkor is nyerünk ha nem játszunk jól. Ehrhoff az NHL egyik legéletveszélyesebb védője. Tudunk mi egyáltalán veszíteni? :)

@Wild
Tambellini továbbra sem tetszik nekem, nincs formában, Glass kell abba a negyedik sorba inkább. Vajkönnyedén jönnek a meccsek, bár a hosszú hátrány kivédekezésénél túlzottan megnyugodtunk, Hansen páros lábbal csúszott be a kettős hátrány után, az még fociban is kiállítás, egyébként Burrows védekezése zseniális volt, Luongo meg mindent fogott. És akkor azt hittük megvan a meccs, tipikus 3-0 túl korán (bár megértem, azt az alázást ami a harmadik gól előtt volt nem teszik ki az ablakba, Clutterbuck el is bújdokolt a kispadunkhoz). :D Majdnem megszívtuk, de mondjuk nem is érdekes nekünk, 2 pont ide vagy oda. Pihentető meccs volt, bár nem Robertonak.

@Avs
Dany 800. AV 400. meccse a Nucksban. A Sedineknél csak hárman játszottak több meccset Vancouver mezben, ha valaki nem tudná kik ők nézzen egy képet a csarnok menyezetéről. :) Az első két harmad nem volt egy észveszejtő iramú, ráadásul Manny sérülése is nagyon szerencsétlen volt (azóta hohollától hallottam hogy mennyire súlyos, reméljük jövőre újra ott lesz a buliknál). A harmadik harmad viszont nagyon izgalmasra sikerült, itt is ott is lehetett volna több gól. Úgy gondolom ezt a meccset megérdemeltük, az első harmadban az Avs nem használta ki hogy aludtunk, aztán felőröltük őket. Brutálisan erős csapatunk van.

És akkor ahogy a meccs végén mondták! Mi lettünk az első bejutó csapat, 10 meccsel az alapszakasz vége előtt, ez még úgy is óriási eredmény, hogy messze a mi csoportunk jelenleg a leggyengébb, szerintem a NW-ből nem fog rajtunk kívűl más bejutni. Gyanús hogy idén a President is a miénk lesz!!!

Na elmentem inni, holnap jön az újabb négyes, remélem hasonló szép szériában. :)