Bertuzzi44 hozzászólása:

@ Sharks

Nagyon érdekes volt a sorállítás hogy Glass felkerült a harmadik sorba Samyvel és Malhotrával, de nem volt rossz húzás, így 12-15 percnyi játékidővel meg tudta mutatni hogy játszani is tud, nem csak a bunyóhoz ért, inkább ilyen ember legyen a csapatban mint Hordi volt mondjuk. Torres-Perrault-Hansen trióból nagyon kilógott Joel, Hansen gólpassza meg zseniális volt, továbbra is tetszik ahogy Hans kapar, Torresnek viszont már nagyon kellett a gól, 10 meccs óta se híre se hamva. Amúgy a meccs maga dögunalom volt, a Sharks alig volt veszélyes a kapunkra, mi meg alig játszottunk valamit, az volt a szerencsénk hogy egy tipikusan olyan meccs volt ahol minden bement, lásd Samy, Tamby és Ballard gólja, utóbbi egyébként parádésan nagy löket volt. Kesler meg alapvetően az év embere eddig, milyen passzt adott már megint, úristen. És végre Burrows is éledezik, egészen agilisen játszott. Sima győzelem volt, az eredmény mégsem reális. Viszont már alig várom a Flames elleni meccset, az egyik kedvenc párosításom ha velük játszunk, a pizza is megjött úgyhogy állok is neki. Remélem Mo nem tört sok borsot az orrunk alá (mekkora hiba volt nem szerződtetni, úgyis a Flames 4. legjobb pontszerzője hogy 7 meccs óta nem szerzett egyet sem, mi meg már dobtuk is ki Schaefert).