Bertuzzi44 hozzászólása:

Most értem haza. Aztakuva, na ezt nemhittem volna. Mit történt? :)

Nagyon egyszerűen el tudom neked magyarázni. Ezen a meccsen megmutatta a csapat hogy mit tud, ez majdnem tökéletes teljesítmény volt. Mindezt szerintem kelet legjobb csapata ellen. És azt is hozzátenném hogy a negyedik gólunkig a Philly is majdnem maximumon pörgött. Számomra eddig ez volt az év meccse, nagyon nagy örömmel venném ha őket vernénk a döntőben! :) Ez egy A+ a csapatnak, Samy egy apró hibáját (amiből a gólt kaptuk) gyakorlatilag mindenki tökéleteset játszott (na jó még Ballardnál volt egy hiba és slussz). A Sedin-Sedin-Burrows hármas megalázó gólokat lőtt, a harmadik gólunknál Burrows megcsinálta a focinyelven egy csellel két védő három felé szaladot, az ötödiknél meg négy Phillysnek sem volt fogalma hol a korong. Tamby-Kesler-Hansen hármasban talán csak Tamby volt kicsit szürkébb (bár Kes szólója után csak bevágta a srác és mégiscsak hat meccses pontszerző sorozata van), Kesler tip-inje szerintem a hét gólja volt, ha nő lennék tuti benedvesedtem volna tőle, nálam idén ő jobb mint a Sedinek (pedig nem könnyű). Samy-MM-Torres nagyon szépen működött együtt, Many gyönyörű gólt lőtt és nagyon keményen odatették magukat. És ne feledkezzünk el a negyedik sorrol se Glass-Bolduc-Volpatti, Bolducot régóta mondom hogy kilóg a sorból, de Glass év eleje óta kimondottan veszélyes, Volpatti meg nagyon beleillik a képbe, nekem nagyon tetszik a játéka, ráadásul életveszélyes ütköző, milyen bunyót nyomott, ááááh. A védelem mind a három sora hibátlanul nyomta, Luongonak meg volt 3-4 óriási védése, ezen a meccsen egyszerűen mindenki kihozta magából amit tud és mégegyszer kiemelném a Philly 4-1-ig kifejezetten jól játszott, ráadásul mindkét kapusuk nagyon jól védett, tényleg jól! És akkor még magamat is dícsérem kicsit, ugye megmondtam hoholla hogy megverjük a Philllyt, nem is akárhogy. Idén szerintem minket max az Atlanta állíthat meg ha a playoffban is így játszunk majd :D