Hordichuk-Johnson-Glass

Bieksa-Erhoff
Edler-Mitchell
Schneider-O'Brien

Nagyon jól keztdük a meccset de sajnos az első előnyünket kihagytuk (egy kapuralövéssel) és a Wings ettől felpörgött és sokkal jobban nyomtak utána, Z 1on1, Bert vas, Homer gól. A második harmad hatalmas hajtás volt, a Wings nagyon nyomott de nekünk is volt sok nagy helyzetünk, főleg az utolsó 5 percben. A záró harmadban jött Kronwall gólja, ahol gondolom Edler lökte rá Homert Luongora (egyértelműen nem, de nem kívánok vitát nyitni erről, mert megérdemelte az egyenlítést a Det csak Lout sajnálom). Meg utána kaptunk egy előnyt amiből Schneider belőtte első vancouveri, összességében meg a 100. emberelőnyös gólját szóval 50-50. Hogy a negyedik góljukat hogy bemákolták viszont, ez az egyetlen ami idegesít ebben a meccsben mert az hogy kikap a fél AHL csapatunk a Wingstől az benne van.

Lou eszméletlen jól védett az 5 gól ellenére, szerencséje is volt a vasakkal, de ha ő nincs akkor már hamarabb eldőlt volna a meccs. A védelemben O'Brien hatalmasat hibázott Homer góljánál de kapart rendesen, Schneider a gólja ellenére még körülményes. Bieksa sokat próbálkozott hosszú indításokkal, kevés sikerrel, a leindítás max a Raymond sorban működne, de nem velük van párban, viszont a 3A magáért beszél. Erhoff nagyon elkapta a fonalat, meccsek óta remekül játszik. Na pont ez az amit a Mitchell-Edler párosról nem lehet elmondani, szürkék, nagy hiba nélkül de ez kevés most épp -2.

Támadásban ugye hatalmas kavar van a sorokban és ez csak egyre bonyolódik. Kiemelkedik Raymond-Kesler-Grabner sor. Grabner elképesztő amit művel, a speedy line-ban úgy bent marad mint a szél, ha mindenki felgyógyul akkor is ott lesz a kezdőben. Olyan fifikás megoldásai vannak, bátran vállalkozik lövésre, passzra, cselre, eddig A+. Ahogy Raymond is, kár hogy nincs ilyen statisztika hogy ki mennyit korcsolyázik, ez a gyerek szerintem a Földet kétszer körbe egy meccs alatt, öröm nézni, ráadásul hatalmas kedvvel játszik. Kesler is jó, de még mindig szedegeti össze magát az indulás óta bár amit művelt Hank egyenlítő gólja után hát az megütötte a Wings szintet az tuti. Shirokov már egy fokkal jobb így Hank és Samy mellett de ő csak kényszermegoldás. A két rutinos játékos mellette, továbbra is nagy tűzzel, jól játszik, kár hogy ennyi a sérült és nem tudnak csak a feladatukra koncentrálni (Hank ma Johnson sérülése után Keslerrel felváltva duplázott). A BBB sor láthatatlan volt, nem tudom Burrowszal mi történt de esik vissza folyamatosan, Bolducnak szoknia kell a ritmust, Berniernek volt pár szép megmozdulása. Hordi és Johnson nem tudott sokat hozzátenni utóbbi sérülésénél nagyon szimpatikus volt hogy Maltby és May azonnal tette fel a kezét, hogy állítsák meg a játékot. Utóbbi még egy jó bunyót is nyomott Glassszel, aki először tett valamit a csapatért, a második harmadban onnan szedtük össze magunkat. Így ki lehet kapni, nagyon tartalékosak vagyunk a Wings meg jobb, legalábbis ma egyértelműen az volt.