Bertuzzi44 hozzászólása:

Oils

Elképesztő volt hallgatni a Rexall Placeben hogy a vendégek góljánál nagyobb ünneplés van mint a hazaiakénál, a második harmad közepén pedig felcsendült a Go Canucks Go is. Mondjuk Alberta nincs olyan messze de az hogy, legalább annyi Nucks mez legyen a nézőkön mint Oilers, az kicsit furcsa. Bár azt megérteném, hogy az első gólunkat ünneplik, amit a két Sedin kiszolgált Burrowsnak, az több volt mint zseniális, tényleg nem lehet rá mit mondani, egy vér, érzik egymást. Amúgy a meccsről sokat nem érdemes beszélni, az Oilers egy rettentően jó AHL-es csapat, ügyesek a fiatalok, de még van mit tanulniuk, kíváncsian várom 2-3 év múlva a kanadai rangadókat, drukkolok az Oilsnak, megérdemelnének újra egy jó csapatot. Így viszont végigunatkoztam a meccset, gyenge színvonal volt nagyon, cseppet sem kellett megerőltetnünk magunkat, nekik meg az is elég volt hogy a legrosszabb PK a legjobb PP ellen megúszta hátrányos gól nélkül (kettős hátrányban még drukkoltam is nekik). :) Kb az első harmad végén azt mondtam, hogy itt ma az Edmonton nem lő gólt, kár volt így elbaszni a végét Lounak...