Fórum >> Hozzászólás

Bertuzzi44 hozzászólása:

Na akkor hivatalosan is lezártam a 2010-es évet a Stars elleni meccsel. Beleolvastam a Stars topicba és bocs Johnny de nem értek veled egyet, jobbak voltunk mégpedig sokkal, könnyedén hoztuk ezt a meccset, ugyan megvoltak a helyzetei is a Dallasnak de én egy pillanatig sem éreztem hogy a pontszerzésre esélyetek lenne, csúcsformában vagyunk, mindenki élvezi a játékot, totál tehermentesen játszunk így pedig csak nyerni lehet, 4-0 után meg hova hajtsuk magunkat... Rühellek velük példálozni, de a Wings szokott ilyen játékot nyújtani amit most magunktól látok De azért valaki magyarázza el nekem hogy a negyedik gólunk előtti bench minornál elcseréltük magunkat és miért a Dallas kapott kiállítást? Idióta bírok :D

Elképesztő magabiztosság jellemzi most a csapatot, mindenki tele van önbizalommal (lásd Torres gól vagy a negyedik sor 5on5 felállt a meccs elején), előnyben pedig megállíthatatlanok vagyunk hátul nyoma sincs idegeskedésnek és mennyit ad ehhez hozzá Schneider és Luongo, egyikük sem volt még soha ennyire kihegyezve, öröm nézni a kapusainkat (ilyet 11 éve, Potvin óta nem mondtam!!!) kiemelkedően véd mindkettő, kellemes gondok, hogy ki védjen, bár nagyon meglepett hogy most Cory állt a kapuban. Nincs egyénieskedés, egymásért küzdenek a fiúk (Hamhuis bevetődés, Glass blokk egy shiftben, öröm volt nézni). Úgy olvastam még két hete hogy Ray már játszani fog ( 8-án írva sic!), gondolom Bolducot veszi ki AV nem pedig Volpattit aki remekül játszik. Salo nem kell a csapatba, kíváncsi vagyok elcseréljük-e.