sassa hozzászólása:

Persze, hogy ki lehet kapni Red Wings-től, de 0-2 után tetszett a csapat játéka, és a 3-dik harmad közepéig. A meccs előtt nem értettem d'Ago játszatását, aztán sor cseréjét, de lőtt egy gólt. Tarasenko nagyot játszott, az elején, ha történelem ismétli önmagát, vezethettünk volna(de ezen kár morfondírozni).
Dühös vagyok, mert 5-3-as, valamint az 5 perces bünti kellett a Wings-nek ahhoz, hogy nyerjen. Ez így elég durva leírva és olvasva, viszont a többi játékidőben nem éreztem rajtuk azt az átütő erőt, ami kellett a győzelmükhöz. A zebrák komolyan vették a haza pálya előnyét....
Amúgy jó és izgalmas meccs volt.
Sajnálom Halak-ot. Ells jól védett, mindig így kellene beszállnia, 2 ilyen meccse volt, azokon összesen 3 gólt kapott. Nem rossz átlag.

Jót fog tenni a 3 napos szünet, aztán haza meccsek, amiket nyerni kell(ene), és vissza győzelmi útra.