Norfolk Admirals 5-0 Binghamton Senators

D: Clark, Yonkman, Gagne, Exelby, Grant, Skinner
LW: Kurtz, Friberg, Smith-Pelly
C: Rakell, Sarault, Wagner, Holland, Stortini, Cramarossa, Laganiere
RW: Staubitz,

Kiütéses győzelmet arattunk egy divízió riválissal szemben. Elég hamar kiütöttük őket, hiszen mind az öt találatot az első harmadban lőttük. Első gólunkat Devante Smith-Pelly (2) szerezte emberhátrányból a hatodik perc végén. Ezek után először 4-3 ellen találtunk be. A gólszerző Alex Grant (1) (Charles Sarault (2), Frederik Andersen (1)) volt. Nem sokkal később kiegészült a csapat és 5-3 ellen folytatódott tovább a mérkőzés. A létszámfölényt sikerült is kihasználni, három alkalommal is. Először az idén első mérkőzését játszó Peter Holland (Chris Wagner (2), Alex Grant (1) talált be, majd jött a meglepetés. Alex Grant (2) (Charles Sarault (3), Kevin Gagne (2)) meglőtte második gólját. Bő egy percre rá ismét Alex Grant (3) (Charles Sarault (4), Kevin Gagne (3)) volt a gólszerző, ezzel mesterhármast érve el az Admirals bekkje. Ő az Admirals történetének második védője, akinek sikerült elérnie ezt a teljesítményt. A mérkőzés további részében nem esett már gól. Jellemzően ismét többet lőtt az ellenfél kapura, de Andersen a helyén volt és állta a sarat.
A csapat új rekordot állított be házon belül az egy harmad alatt lőtt legtöbb gólokat tekintve.