Bertuzzi44 hozzászólása:

Az a 3 lucky bounce az egy baromság de ezt te is tudod. :) Amit meccsek óta mondanak (meg mondtam az előző meccsünkkor is) hogy Andersonról méterekre pattan ki a korong csak valahogy nem lőtték be neki. Most igen. Az első semmiképp sem lucky, a másodikat kipattanó nélkül nem is lehetett fogni, na a harmadik az baszott nagy máker gagyi fos gól volt. Tény lőttetek 3 vasat (mi is lőttünk) a lényeg az hogy nem volt benne a játékotokban a gól, 0-2 után harmadik harmadban 12. percben az első lövés? Semmi tűz. Sérültekről meg csak utánunk lehet szabadon beszélni :) Igazából helyzetetek 0-0-nál volt egy és 0-3-nál sok. De ennyi.

Lényeg a lényeg ezen a meccsen ti szarul játszottatok mi meg egészen jól. Reál értéken a jelenlegi keretünkkel kikaptunk volna, csak valahogy összekaptuk magunkat. Raycroftot meg nem értem miért mondjátok, az ég világon semmit nem tett a SO-ért egyetlen komoly védésére sem emlékszem. Saját maga produkciójával az életben nem lenne neki egy sem...