BigFoote hozzászólása:

Mondjuk a harmadik harmadban kapott két PP-teken szerintem te is röhögtél. 7-3 volt a PP arány oda, ehhez képest nem volt sokkal több helyzetetek, ti ütöttetek 3 vasat, mi 2-öt. Viszont a második gólotok tökéletlen kidolgozatlan dolog volt, Hannan MOL liga szinten működött, bár a mi első gólunk is nagy védelmi hiba előzte meg. Tipikus egy gólos meccs volt, az nyerte akinek szerencséje volt. Jobb semmiképp nem volt a Hawks, igaz rosszabb sem. Amúgy kurvajó meccs volt, a két edző is hozzátette a magáét. Mindenki a játszó játékosait erőltette. McLean nálunk pl. alig kapott lehetőséget (Porter még annyit sem, hála az égnek). Várom a visszavágót!