Fecooo hozzászólása:

Most még PO előtt írnék pár kis szösszenetet két kis kedvencemről.

Emerson Etem (RW)
Kibaszott jó évet tud maga mögött eddig és csapatát vezeti a WHL rájátszásában. 65 meccsen 45 gól, 35 gólpassz, tehát 80 pont. 24 perc kiállítás és a +/- mutatója is eléggé impozáns, mert +41. A rájátszásban eddig 8 találkozón 7 gólt és 7 gólpasszt adott. Emellett 2 perc kiállítása van. A Medicine keleti 3. lett az alapszakasz után. A rájátszás első körében 4-2-vel küldték haza a Brandont, majd a második körben 2-0-ra vezetnek a Red Deer ellen, tehát minden esélyük megvan ismét a továbbjutásra.
Etem igen hasznos tagja a csapatnak, mert nem csak a támadásoknál jeleskedik, hanem védekezésben is nagyon jó. Sokan mondják rá, hogy nagyon jó kétirányú játékos lehet majd belőle és én bízom is ebben.

Peter Holland (C)
Mostanában többször is szó esett már róla. Neki is nagyon jó idénye volt. 67 meccsen 37 gól és 51 gólpassz. 57 perc kiállítása mellett pedig +6 lett a +/- mutatója év végére. A csapatban kevesen vannak ennél jobb +/- mutatóval. Az OHL Nyugati főcsoportjának a 7. helyén végett a Guelph, így a rájátszásban jöhetett ellenfélnek a Saginaw, akikkel szemben 4-2 arányban kiestek. Ezen találkozókon Holland 3 gólt lőtt és 7 gólpasszt adott 4 perc kiállítása mellett. Nem sikerült tehát idén sem túl jóra a Guelph rájátszása. A korai búcsú miatt viszont Holland jöhetett az AHL-be, ahol eddig 3 találkozón vett részt. 3 gól és 3 gólpassz fűződik eddig a nevéhez és egy -2 a +/- mutatóknál.
Egy nagyon jó fizikummal rendelkező center, akinél talán elég ha annyit mondok, hogy megvan benne a második soros potenciál bőven.