Fórum >> Hozzászólás

Donald Kacsa hozzászólása:

Ez a bírói teljesítmény botrányos már megint! Először Lilja-nak befújják a holding-ot csak, mert rá tette a kezét a Blues játékosra, míg Crombeen-nak valahogy elnézték, hogy ott fekszik Perry-n, ráadásul még a vonalbíró is ott volt telibe látta, de ő csak udvariasan megkérte Crombeen-t, hogy szálljon le Perry-ről. Aztán ez a túlütés is, Perry ért hozzá hamarabb, ez egyértelmű volt és az a rohadt vonalbíró valahogy nem vette észre pedig ott van a játék mellett. Most meg ez a tripping Blake-en... Vicc. De legalább a srácok már tűrhetően játszanak, de egyébként a játék is kritikán aluli ebben a harmadban. Főleg az első 10 percben. Első gól nevetséges hiba, még előkészítőben látni ilyet. Beleskey üsse már be a támadó harmadba a korongot, a hátvédeink meg addig ne menjenek már le cserélni amíg biztos helyen nincs a korong. (Zárójelben Beleskey azért nem tudta beütni a harmadba a korongot, mert a vonalbíró beleállt a lövésébe.) A 2. gól meg 4 a 2 elleni akció, nem volna szabad hagyni, hogy egy ilyen támadást vezessenek. Hiller-nek már megint sokat köszönhetünk. Ha nem lenne nem biztos, hogy vezetnénk 3-2-re. Van még hátra egy harmad, itt a lehetőség a javításra.