csebi hozzászólása:

nézd meg a shifteket. Zegras a 2. és 3. harmad utolsó 10 percében 2-2 shiftet kapott Grant pl 3-3t, aki ráadásul 2 kapott gólnál volt fenn.

vagy h 3-2nél lerövidítette a padot, és Milano meg Zegras helyett Grant meg Deslauiers kapott dupla shifteket. Azt a Milanot, aki egész meccsen összesen egyetlen Arizona SOG-nál volt fenn, ergó mikor fenn van akkor nem tudnak ellenünk helyzetet, lövést kialakítani.

abba meg nem is kezdek bele, hogy Steel játssza a legtöbbet a csatárok közül, aki mkit lehúz minden stat szerint, ha egy sorba kerül vele, és egyre inkább úgy gondolom, hogy max. 4. soros játékos legyen (tavaly elkönyveltem, hogy 3. sorosnál jobb nem lesz).