Sexton hozzászólása:

Az egész az én bűnöm! bevallom most már töredelmesen! Ma éjjel a 2. harmadban kapcsolódtam be, látom 3-0, na végre láthatok pár Ducks gólt végre! Leültem nézni a meccset, lőttünk két vasat, mentünk mint az állat és utána megint jött a vakrepülés...emberelőnyben gól, majd Bieksa szánalmas helyezkedése és máris döntetlen. Nem is értettem azt az embert, hogy hogyan tud ilyen szarul helyezkedni....Elküldtük Besit és helyette hoztuk Bieksát, de Besi Ducks-os szívét nem hozta magával, sajnos.
Getzlaf nem hiszem, hogy vakbél miatt játszott ilyen szarul eddig, mert egy vakbélgyulladás pár nap alatt lefolyik és jó esetben észreveszik, mert ha nem akkor nagyon nagy baj is lehet belőle! De ha már úgyis megműtötték, akkor a buzi sérvét miért nem csinálták meg? vagy lehet, hogy azt is rendbe tették?
Jöjjön most már Theodor, Ricsike és kezdjük el végre a szezont! Stewart tényleg egy óriás nulla! Szánalom. Santorelli viszont tetszik, Wagnerrel együtt!
Magyarázza már el valaki, hogy a 3. harmadban hogy tud egy csapat 2 darab kapura lövést produkálni?
Addig nem nézek élőben meccset, amíg legalább egy 5-ös nyerő szériát nem csinálnak a srácok.