Sexton hozzászólása:

Az egész szezon alatt, minden meccs végi nyilatkozatban csak azt lehetett hallani, hogy egy mérkőzés 60 percig tart, végig koncentrálni, hajtani, menni kell. Erre ma nyomunk egy igazi PO harmadot, korizunk, ütközünk, lövünk és vezetünk is kettő nullra, majd kijövünk a második harmadra, egy visszafogott, tartalékolós, nyugivan stílusban és 7 perc alatt elbasszuk, az egész meccset. Az első sorunk gyakorlatilag megszűnt létezni. Még Beleskey-t talán tudtuk pótolni, de Getzlaf kiesése nagyon nagy űrt hagyott maga után. A kisgyerek is megremegett a kapuban és jött is a megérdemelt potya, bár ettől függetlenül fogott nagyokat is. Gondolom Hiller kezd otthon, lehet, hogy most jött el az ő ideje. A DSP-Rakell-Etem sor tetszett, előttük a jövő. Én is a kemény játék mellett voltam, de be kell látnom, hogy lehet, nem ez a mi stílusunk. Nekünk ilyen játékosállománnyal és ilyen 4 erős támadópotenciállal rendelkező sorral, inkább vissza kellene térnünk, a kreatív gólerős játékunkhoz, oda, amikor meccsenként 4-5 gólt ütöttünk ahelyett, hogy mindenki csak verekedni és ütközni akar. Nem tudom mi járhat a srácok fejében, de hogy tavaly is egy papíron gyengébbel szemben maradtunk alul és hiába jön megint egy hazai meccs, megmondom őszintén, szerintem mentálisan megint a béka segge alá kerülve nagy fordulat kellene, hogy mi továbbjussunk. Ne legyen igazam és elnézést az atom pesszimizmus miatt. Nagyon el vagyok keseredve, mert nem ezt vártam ettől a szezontól. Hajrá Ducks!:rock: