Sexton hozzászólása:

Az első harmad álomszerűen indult. Negyven másodperc és bent is a paak Thomas kapujában. Aztán nyomtunk végig a harmadban, meg is lett a második. Ha Perry beveri a szólóját, akkor szerintem sima lett volna. Én azt nem értem, hogy ilyenkor miért nem az a taktika, hogy a második harmadban nyomjunk megint tíz percet, üssünk még kettőt és minden ok. Ehelyett balfaszkodtunk, a védelem hibát hibára halmoz és felhozzuk őket. Kaptunk egy talán kapus gólt, egy irgalmatlanul szerencsétlen gólt, és Allen pedig adott egy szép laza gólpasszt, amit Sbisa még korrigálhatott volna, de olyan lagymatagul ment a korongért, mintha edzésen lenne. Érdekes, 3-2 után megint bekapcsoltuk magunkat, de akkor már semmi sem sikerült. Nagyon fájó ez a vereség, mert egy tuti győztes meccset rontottunk el, és csak is a mi hibánkból.