Sexton hozzászólása:

Én csak a kapus dologhoz szólnék hozzá pár szó erejéig: már itt is leírtam többször, hogy én nem vagyok híve annak, hogy mindkét kapus 1-1 meccset kapjon, mert mire felveszik a ritmust, addigra, már a másik véd. Szerintem a jobb formában védő kapust kellene kezdetni, és ha megy, akkor legalább 2-3 meccset adni kellene neki. Azután pihenhet. De odaát ezt biztosan jobban tudják, hisz ez a szakmájuk.:)
A PO-t ha úgy kezdjük, ahogy a második Edmonton meccs első harmadát, akkor nem lehet gond. Csak utána ne üljünk le, ne hozzuk fel az ellenfelet. Ide majd biztosan kell a rutin, amit az idősebbek majd hoznak, és kell az az állat, utolsó vérig menő dinamika, amit Beleskey, Etem, és Cogliano szokott mutatni. Etem még nagyon sok boldog percet fog nekünk hozni, úgy érzem!:hurra::rock: