Fórum >> Hozzászólás

Sexton hozzászólása:

Hát srácok egy kicsit lenyugodtam, mert éjjel annyira, de annyira dühös voltam, hogy majd szét vertem a gépem! Először is: nem tudom, miért nem lehetett az első harmadban legalább egy olyan 8-10 perces beszorítóst játszanunk, mint a 3. harmadban? Egy null-nál kellett volna még egy lapáttal rátenni, és legalább még egyet berámolni! Másodszor a védelem rettentően töketlen volt! nagyon látszott, hogy fáradtak vagyunk, de most volt néhány alkalom, hogy teljesen szétestünk! Harmadszor, amelyik csapat az 5 a 3 elleni PP-t nem veri be, az megérdemli a vereséget! Ami még nekem szemet szúrt, hogy Getzlaf állandóan nyilatkozik, mint csk, hogy 60 percig fognak hajtani, meg odateszi magát mindenki, erre annyira flegmán játszott, hogy az már nagyon dühítő! Bezzeg, amikor szar van a palacsintában, akkor megrázza magát, és azonnal helyzetek alakulnak ki, de ez ma csak hébe-hóba volt fellelhető! Ő a kapitány, halálig kellene hajtania magát és a csapatot!!!

A két meg nem adott gólról, már hajnalban értekeztem, szvsz Ryan góljának meg nem adása egyszerűen csalás volt! De majd kíváncsian várom a nagy tudorok, és szakértők meglátásait! Gondolom Mikey ŐRJÖNG!

Ami viszont gyönyörű volt, az az első gólunk! Nem hiába teszik az első sorunkat a liga vezető sorai közé! Ryan testcsele, és ahogy Getz ott várta tudatosan, azt a beszopatós passzt, hát az csodálatos volt! Vis hála az égnek nem sérült le szombaton, bár látszott rajta egy kicsit, hogy jobban félti magát!

Emery is megkapta az első potyáját, úgy látszik azért fárad ő is! Kár ezért a vereségért!
Nagyon félek, nehogy a srácok leeresszenek, és más csapatok kezébe kerüljön a PO-nk! Legalább egy győzelem kellene még! Nehogy elbaltázzák nekem a PO-T Már nagyon beleéltem magam, hogy tudok még a tavasszal Ducks meccset nézni! Legalább 4-et!:rock: