1. Magyar Kacsa Pléjoff-verseny 1. fordulóját :fogatlan:

1) Mi lesz a mérkőzés számszerű eredménye? (10+10 pont)
2) Hány büntetőpercet szerez a mérkőzés során George Parros? (10 pont)

Válaszadási határidő: magyar idő szerint 2009.04.17 4:30

Pontozási irányelvek:
1) kérdés esetén minden esetben a rendes játékidőt, azaz 3*20=60 perc játékot nézzük. Ez alapján 10 pont jár a helyes kimenetel (hazai/vendéggyőzelem, döntetlen) eltalálásáért, 10 pedig a csapatok által szerzett gólok és a tipp szerinti gólok különbségével szerezhető. (Pl.1.: tipp 5-3, eredmény 4-1 --> 10 pont a helyes kimenetelért, 10-1-2=7 pont a gólokért, összesen: 17 pont. Pl.2.: tipp: 10-2, eredmény: 1-7 --> 0 pont a helyes kimenetelért, 10-9-5=-4 LENNE, de mínuszpontozás nincs, ezért ez a részpont is 0, szóval összesen 0 pont.) Bónuszlehetőség: ha valaki egygólos győzelmet tippel (pl. 3-2), de a rendes játékidőben döntetlen születik, majd a hosszabbításban az általa győztesnek tartott gárda lövi a mindent eldöntő gólt, 5 pont bónuszt kap! (Természetesen ebben az esetben a kimenetel 0 pont, a góloknál pedig a 60 perc alatt elért 2-2 miatt 9 pont, ehhez jön a "vigaszdíj" 5 pont.
2) Helyes válasz esetén 10 pont, egyéb esetben 0 pont. Ha játékosnévre irányul a kérdés és több név is helyesnek bizonyul (pl. ki lövi a legtöbb gólt és ketten szereznek 2-2 gólt), bármelyiket írja a tippelő, megkapja a 10 pontot.

Ha bármi kérdés lenne, szóljatok. Esetleg a bónusz kavarhat be, az az én újításom. :vigyor: