Donald Kacsa hozzászólása:

Még egy ilyen máker csapatot, mint a Leafs. Első két harmadban kb közük nem volt a meccshez, örülhettek, hogy nem kaptak gólokat, erre 6-2-re megnyerik. Nagyon gáz az a sok kihagyott helyzet. Bernier fogott nagyokat, de nem egyszer volt olyan, hogy mi fogtuk magunkat és 100%-os helyzeteket fölé, mellé lőttünk... Andersennek adjon már végre 1 meccs pihit a fasz BB! Nem csoda, hogy ilyen szar gólokat kap, ha zsinórban 19. meccsen védeti. A védelemben kb csak Vatanen és Lindholm nyújtott értékelhetőt, bár Stonernek is volt 1-2 jó megmozdulása. A csatársorok szinte végig alakítottak ki helyzeteket, de ha azokat nem bírják belőni, akkor semmit nem ér az egész. Arra kíváncsi lennék egyébként, hogy mi a francért kapott PP-t a Leafs Kessel 1. gólja előtt... 5 perccel a meccs vége előtt 4-2-es állásnál nem jellemző, hogy kiszórják az embereket minden apróságért. És hogy fokozzam a hangulatot jó eséllyel Palmieri is lesérült, nem nézett ki jól mikor ment be az öltözőbe. Összességében nagyon igazságtalan volt ma a sors... A Leafs egyáltalán nem játszott jobban, mint mi és mégis nyernek 4 góllal... Gyanítom, hogy ha egy jó formában lévő, kipihent kapussal állunk fel és a csatárok is kicsit jobban koncentrálnak, akkor gond nélkül meg lett volna az egész.