Donald Kacsa hozzászólása:

Meccsről röviden annyit, hogy most végre megmutattuk, hogy tudunk játszani. Az utolsó harmadot leszámítva nagyon domináltunk, viszont akkor jött a szokásos leeresztés és meg is nehezítettük a saját dolgunkat. Aki nekem nagyon nem tetszett ma az Perry volt. Konkrétan a Yotes gólt az Ő üres emberén kaptuk, de támadások is sokszor elhaltak nála. Ez az általam régóta megálmodott és áhított Palmieri-Kesler-Maroon sor viszont nagyon jó volt. Palmieri hatalmas formában van és végre a tudásának megfelelő társakkal játszik. Kesler egyszerűen király, annyit melózik, hogy nem igaz és Maroon továbbra is verhetetlen a palánk mellett, de a góljánál is láthattuk, hogy bivalyerős. Vatanen nagyon komoly, amit művel. Harmadik a hátvédek között pontokban, de házon belül is második összesen és ma egy újabb okos gólpasszal gazdagodott. Manson-Fowler sor nekem tetszett, 1-2 hiba volt, de összességében nem komoly. Aki viszont megint iszonyatosan jó volt az Lindholm. Hihetetlen, hogy milyen éretten és jól védekezik. A kamu kiállítása előtt is gyönyörűen odaért Doanre és szabályos körülmények között megakadályozta, hogy Ő kapura lőjön (az más kérdés, hogy a bírok faszok). Érdekes és számomra örömteli, hogy már bíznak annyira Lindholmnak, hogy mellé rakták be a legrutintalanabb hátvédet, Clarkot, aki szintén a tudásához mérten megfelelően helytállt. Bouqrue eddig jó volt, ha így folytatja nem fogjuk kiutálni. Andersennek is hatalmas köszönet a győzelemért, hiszen nagyon kellett ahhoz, hogy nem kapjunk több gólt. Hátha most már visszanyeri régi formáját. Nagyon ideges érzés volt most ez a rendes játék időben elért győzelem.:fogatlan: Avs óta nem nyertünk 60 perc alatt.
Keddről szerdára virradó Flames... Szerintem ennél jobb alkalom nem is lehet, hogy Hillert jól kitömjük és revansot vegyünk a legutóbbi meccs szégyenletes teljesítményéért.