Donald Kacsa hozzászólása:

Örülök a győzelemnek. A meccset majd délután fogom bepótolni.

Közben OHL-ben folytatódik a küzdelem a PO-ban most már csak 2 megfigyeltünkkel.

Cramarossa a Belleville Bulls csapatával legutóbbi mérkőzésükön kikaptak 5-0-ra az Barrie Colts ellenében. Cramarossa 2 percet töltött a büntető padon és -2-vel zárta a meccset. Összesen 12 találkozón 4+2-vel áll, +7-es mutatóval. A párharc állása 1-1.

Rakell és Plymouth Whalers egy kemény meccsen vannak túl a London Knights ellen. Kétszeri hosszabbításra került sor, de a Whalers megnyerte és nem is akárki lőtte a győztes gólt, mint Rakell. Ezen kívül 1 gólpasszt is jegyzett. A svéd védencünk 12 mérkőzést követően 4+9-cel áll és +8-as +/- mutatóval. Ennek a párharcnak az állása szintén 1-1.

Sajna WHL-ben érdekelt Helgesen továbbra is sérült, azóta se játszott, de a csapata 1-1-gyel áll a főcsoportdöntőben az Edmonton Oil Kings ellen.