Donald Kacsa hozzászólása:

A 2011. december 20-án hajnali kettőkor kezdődő Anaheim@Dallas meccset. Nekem az jött le ebből a meccsből, hogy a védelem egy nagy nulla és hogy a csapat baromira frusztrált. De ha gondolod megbeszélhetjük a gólokat.
Első kapott gól: jönnek egy kontrában három a kettő ellen. Lydman túlságosan is kitámad, onnan jönnek Lubora kettő az egy ellen. Két dallasi elpasszolgat Lubo baromira nagy a helyzet magaslatán, inkább akadályozza, mint segíti Hillert, aztán egyszer csak Morrow a sok passzolgatás közepette kíméletlenül bevágja. A gólért felelős: Lubo, mert nem bírt besegíteni Hillernek, Lydman amiért ennyire felelőtlenül és eredménytelenül kitámadt.
Második kapott gól: 5 a 3 ellen PK. Morrow beáll Hiller elé, aki így semmit se lát. Goligoski elereszt egy lövést, Hiller még mindig nem lát semmit a korongból, ami így átcsorog rajta. A gólért felelős: Perry és Lydman a hülye kiállítások miatt. Vagy Hiller amiért nincs röntgen szeme?!
Harmadik bekapott gól: sima PP szituáció. Ellövik a korongot, de direkt úgy, hogy a kapu mögött átmenjen a túloldalra, de nem kapura lőtték. Hiller erre is rámozdul, túlzottan kisodródik, a korong átér a kapu túloldalára Ribeironak kb. üres kapus gól. A gólért felelős: Hiller, amiért a veszélytelen lövésre ennyire kiengedett és védtelenül hagyta a kaput.
Negyedik bekapott gól: belövik a korongot a kapunk mögé. Eriksson megszerzi, Ryder tök üresen áll a kapu előterében, hátvédek sehol. Meg is kapja a korongot baromira jól eltalálta, védhetetlen lövés. Gólért felelős: Fowler, aki tök üresen hagyta Rydert.
Ötödik bekapott gól: szabadítanánk fel a saját harmadunkból, de nem sikerül kilőni a korongot, hátvédjük visszaüti a korongot. A sarokba keveredik a korong dallasi játékoshoz, Nystrom jön egyedül lendületből, hülyék lettek volna a dallasiak, ha nem nekiadják a korongot, lendületből, zavarás nélkül ellövi, gól. Gólért felelős: hát, nem tudtam eldönteni, hogy kinek az embere, de talán Ryan maradt le róla.

Ilyen gólok voltak, Hiller tényleg nem védett élete formájában ma se, de nem lehet az ő nyakába varrni a vereséget.