Donald Kacsa hozzászólása:

A mai meccset nyerhettük volna, sőt nyerni kellett volna. A mutatott játékkal nem sok gond volt, de viszont a helyzetkihasználás tragédia. 3. harmadban 25 lövésből csak 1-et tudtunk értékesíteni, ami szerintem ennyi lövés mellett nagyon kevés, ami nem csak minket húz le, hanem Mason-t is dicséri. Hiller-nek is voltak nagy védései viszont. Brookbank-re baromira dühös vagyok, mert 1 gólt az ő faszságán kaptunk: még pedig mi a francnak kellett bunyóznia? Kiprovokálta a verekedést, amit + 2 perccel is büntettek, ha nincs az a PK, akkor lehet más állna az eredményjelzőn. A bírók is iszonyatosan szarok voltak vagy 2-3 szabálytalanságot biztos nem fújta be nekünk, pedig olyan is volt, hogy már az ellenfél is azt gondolta, hogy ki fogják állítani, de mégse... A 3. harmadban láttam azt a játékot amit nem csak vész esetén kéne használni, hanem folyamatosan, mert sokkal eredményesebbek lehetnénk, gyakorlatilag akkor nem tudtak kijönni a harmadukból, baromi jól beszorítottuk őket. Bosszantó nagyon ez az 1 gólos vereség, ami meg a másik remek hír, hogy Selanne is lesérült és nem is tudott már utána visszajönni.

ANAHEIM – Teemu Selanne left Friday’s game and did not return because of a sore groin, according to coach Randy Carlyle.

Selanne played three shifts in the period before he went to the trainer’s room. He was not available to reporters afterward.[/QUTOE]

Következő meccs Edmonton ellen, amit azért örülnék, talán még el is várnám, hogy megnyerjünk.

Mellesleg elvileg jövő pénteken a Chicago ellen fogunk először játszani az új harmadik számú mezben, vagyis mintha ezt reklámozták volna.