Fecooo hozzászólása:

Közben már javában megy az OHL rájátszása. Írnék pár sort az ott szereplő prospectjeinkről.

Peter Holland (C)
Guelph Storm
Nyugati 7. kiemeltként szerepel csapata a rájátszásban. Az első körben sajnos így máris a liga egyik legerősebb csapata a London Knights vár rájuk Nazem Kadri vezetésével. Három meccs után vezet a London Knights 2-1-re. A harmadik meccsen nagyon jó mérkőzést tudhat le maga mögött Holland, ugyanis a sikerből jócskán kivette a részét. (2+3) Ezzel a rájátszásban 3 mérkőzés után 2+4 a mérlege. Ezek mellett 6 perc büntetés szerepel még a neve mellett. Nem hiszem, hogy tovább tudnának menni az első körön, de szurkoljunk azért értük. Az alapszakaszt 59 mérkőzés után 79 ponttal zárta. (30+49, 40PIM)

Josh Brittain (LW)
Plymouth Whalers
Az idényt még a Barrie Coltsnál kezdő balszélső immáron a nyugati 4. helyezett Plymouth Whalers csapatát erősíti. 56 meccsen lépett pályára új csapata mezében az alapszakasz folyamán, melyen 24 pontig jutott. (12+12, 101PIM) A rájátszásban eddig nem szerzett pontot. Csapata 3-1-re vezet a Sault Ste. Marie Greyhounds csapata ellen. Tehát úgy néz ki, hogy meg lesz a csapatnak a továbbjutás.

Matt Clark (D)
Brampton Battalion
A keleti konferencia 5. helyezett csapata alig ha esélyes a végső győzelemre. Ennek ellenére 2-1 az állás a javukra a Kingston Frontenacs csapata ellen. 66 meccsen lépett pályára az alapszakasz folyamán, melyeken igen szépen teljesített tavalyi második körös draftunk. (7+16, 88PIM) A rájátszásban eddig pont/meccs átlaga van. 3 mérkőzésen 1+3 plusz 4 perc büntetés. Csapata szerintem tovább tud jutni a következő körbe, de onnan tovább már nem nagyon.

Scott Valentine (D)
Oshawa Generals
Az Oshawa idén nem tudta magát kvalifikálni a rájátszásra, így Valentine szezonja az alapszakasz végén be is fejeződött. 63 mérkőzésen lépett pályára. 19 pontot jegyezhet fel ezen a 63 meccsen. (5+14, 82PIM)