csebi hozzászólása:

így van, ez nagyrészt a védelemnek és Andersennek köszönhető (talán 2 nagy védése volt, de biztos pont volt, jobban mozgott mint Gibson akár a saját területén, akár a kaputól is távolabb). továbbra sem varrnám Gibson nyakába az első 2 meccset, de jó ötlet volt ezt meghúzni.

az semvolt hátrány, hogy Smith összesen 2 shiftet játszott.
ami nem tetszik az a PP: fel sem tudtunk állni a harmadban, sőt a 3 meccsen 5-4 ellen még csak veszélyesek sem voltunk igazán.

nagyon durva védekező hokit toltunk, mármár unalmas volt a meccs, egyáltalán nem volt PO hangulat.

következő meccs kritikus, ha behúzzuk akkor sztem tovább is megyünk.

@Sexton: nem volt vészes a bíráskodás. Neal high stickinget én megmondom őszintén nem láttam annyira egyértelműnek, PO meccsen elmehetet volna. DesPres az 2 perc volt, McGinn szintén. Fowleré nem volt az (ugyanúgy joga van a jégen lenni, nem tartotta fel igazán, korizott ő is hátra, és Ribeiro is csimpászkodott belé, az egy nagyon cheapfucking penalty volt), Silfvi slashing az volt, 7 men on the ice elég egyértelmű volt, Jarnkrok slashing már nincs meg. Ilyen bíráskodással együtt tudok élni, bár mindig felmerül ilyenkor bennem, hogy lehet az, hogy mennyire szabálytalanok vagyunk az ellenfelek meg nem, hogy az arány: 5-2. sztem mi pár könnyű fújást nem kapunk meg, de mondom, most ezzel nem volt probléma, annak ellenére, hogy az NHL kiutalt egy olyan bírót, akivel még a Preds nem kapott ki :zavart1: