csebi hozzászólása:

na megnéztem elég nehéz volt hírzárlatot betartani de végül láttam
nost Getzlaf beteg volt 10 perccel kevesebbet játszott átlagban a 3. harmadban már nokedli volt átlagban perry és carter mellett
amúgy ryant visszatette a második sorba RC, hogy legyen veszély ott, de nem nagyon volt. 1párlövés de semmi extra Teemu szürke nekem és Bobby is az volt sajnos
Beuchemin nagyon rosszkor hozott össze kiállítást azzal lett 5-2 asszem (támadó harmadban interference a kapu mögött...)
Wishnevski hiányzott, sajnos Festerling (még) nem jó
végefelé már összeállt a Niedermayer-Beuch kettős de már későn
Babcock nagyot húzott a Zetterberg áttolásával a 2.sor nagyon veszélyes volt
Hiller 2 gólban benne volt, amiután lecserélték egyáltalán nem, de meg kellett nézni, hogy Jiggy mire képes, nem volt rossz, én őt kezdetném a Joeban, hírek szerint Jonas fog (picit fáradtnak láttam a meccsen)