Fórum >> Hozzászólás

Sexton hozzászólása:

Én meg pont ezen gondolkoztam, hogy esetleg Brodeur-t le lehetne igazolni. Én úgy látom, hogy Andersen nem bírja el ezt a nyomást, hogy gyakorlatilag folyamatosan első számú kapusként számítanak rá. Gibson sérülésével elmúlt a konkurencia harc, teljesen leeresztett! Viszont Brodeur fényévekkel jobb kapus mint Barbara, és ha valamelyik kapustalentumunk újra megsérül, akkor rá azért bőven lehetne számítani. Néztem ezeket a rávezetéseket és Andersen gyakorlatilag minden gólt a lába közé kapja. Most már az ellenfelek is csak ezt a trükköt használják ellene, mert gyakorlatilag mindet beszopja. Allen egy kudarc! Két ilyen gólpasszt adni az ellenfélnek....gyakorlatilag két és fél harmad munkáját tette tönkre 5 perc alatt. A meccs nem volt nagy iramú, de úgy gondolom, hogy 45-50 percig teljesen kézben tartottuk a meccset, a Calgary lött 13 kapura két harmad alatt, vagy még annyit sem. Vatanen 1 gól 2 assziszt! Kurva király a csávó! Maroon-t vissza kellene rakni az ikrek mellé, mert nagyon hiányoznak azok a pontos utolsó passzok, amivel helyzetbe hozza Perry-t és Getzlafot. Etem nem rossz, de a fizikuma nincs meg a palánk melletti brusztokhoz és hogy megtartsa a korongot és kiszolgálja a két "Gigasztárt". Hajrá Ducks!:rock: