Sexton hozzászólása:

Nem is a gépezetben, hanem inkább a védelem gépezetében. Háromszor vezettünk, sőt 2 perc alatt fordítottunk a második harmad vége és a harmadik elejét összerakva, sőt még a 4. gólt is bevarrtuk, de valahogy utána mintha kihúznák a dugót és 2 perc múlva gólt kapunk.:nemtudom: Hiller szerintem a 3. és 4. gólban vastagon benne volt, és utána hiába jönnek a szemkápráztató bravúrok, ha az alap védések közé meg beesik 2 potya, de egy minimum meccsenként. Souray is gyengélkedik, szerintem rászóltak, hogy ne legyen annyira kemény, mert kapjuk a kiállításokat róla, de most már annyira visszavett, hogy lassan kevéske. Vatanent miért nem hozzuk fel mondjuk Lovejoy helyére egyszer-kétszer? Persze más lenne a gyerek fekvése, ha mondjuk lett volna egy kicsivel több szerencsénk, és Perry vasa befelé pattan. Akkor meg van a két pont. Selanne egy kicsit eltűnt, bár ahogy figyeltem, ma a 3. sorral korizott. Mondjuk ezt sem értem: miért kell azt a jó 3. sort bolygatni. Beleskey-Getzlaf-Perry, Ryan-Bonino-Selanne, W-Koivu-Cogi, és a 4.ben a fiatalok. Ez működött idáig. Nem Hiller ellen beszélek, de lehet, hogy a kapusoknak is jobbat tenne, ha legalább 2-3 meccset egymás után lenyomnának, (persze nem b2b-re gondolok) mert ez az állandó váltogatás sem biztos, hogy jót tesz nekik. Smitht már megint naggyá tettük és így is csak 86%-al védett. Na majd otthon most már tényleg odacsapunk! Visszatér Palmieri is az első sorba. Hajrá Ducks!