Mikey hozzászólása:

A csapat hajtott 0-3 után, majdnem meg is lett a comeback, nekem ennyi elég. Olyan nincs még egy 48 meccses szezonban sem, hogy minden meccsen csúcsformában nyomod és minden összejön.

A helyzetek megvoltak, jellemző volt hogy Perry (vagy Getzlaf?) és Selanne is egyedül a kapussal szemben nem bírt gólt ütni. Tízből kilencszer ezt a meccset 7-2-re nyerte volna a csapat.

Dolgozni kell tovább, jön egy nehéznek látszó road trip, lehet építeni újra a momentumot.

---

Etem 16+ perc jégidő, Holland 14+ perc, tetszik! De meg is érdemli mindkét rookie. Nekem kezd elképzelhetetlen lenni a Ducks nélkülük.