Donald Kacsa hozzászólása:

Nagyon necces volt, de meglett. Fowleren még érezni, hogy első meccse sérülése óta. Elég sok lövést engedett. Vatanennek se élete formájában játszott. A legstabilabb párost Manson és Lindholm alkotta. Ők nagyon mentek és nem is ejtettek nagy hibákat.
Getzlafot nem értem. Az első harmadban nagyszerűen játszott. Kiosztott egy nagy gólpasszt Lindholmnak és Perronnak is adott nem egy olyan passzt, amit be lehetett volna lőni. Erre fel a másikban konkrétan ő ölte meg a kettő előnyt ezekkel a vaktában adott passzkísérletekkel. Legalább Perronnal tényleg kezd meglenni az összhang és most Stewart is meglepően hasznos volt. Nem mondom, hogy megérdemelt volt a győzelem, mert egy olyan csapatnak tényleg nem jár, aki összesen 1 percnyi kettős előnyt nem bír kihasználni. Viszont annál fontosabb volt.
Mivel ma az Arizona kikapott a Kings-től, így ismét mi vagyunk PO helyen és a Sharks is csak 3 pontra van tőlünk. Nagyon fontos lesz most a Kings és a Coyotes elleni két találkozó. Utána pedig azon a 7 meccses idegenbeli túrán se ártana legalább 8-10 pontot gyűjteni.