Donald Kacsa hozzászólása:

Nagyon jó kis meccset láttunk. A sok kapura lövés ellenére, egy-két dolgot leszámítva a védekezés teljesen rendben volt. Az 1. harmadban a PP-nk az nagyon gyenge volt, de a PK-inkat nagyon jól kivédekeztük. Perry SHG-jén kívül még Marchant is lőhetett volna egyet. A sorokkal se volt gond, mindegyik hozta az amit elvárhatunk tőlük. Nekem talán annyi észrevételem lenne, hogy szerintem Lupul nincs annyira kihasználva, mint lehetne a 3. sorban Bonino-val és Marchant-tal, de legalább nem megy a csapat kárára. McMillan viszont szenzációs volt a 2 öreggel és ez meglátszik a jégidején is, baromi jó two-way forward lett/lesz belőle. Na és persze nagyon kellett ehhez a győzelemhez Hiller is, voltak nagyon nagy védései. Az 1. két harmadban főleg a védekezésre építettünk, több-kevesebb kontrával és 1-2 kidolgozott akcióval, viszont a 3. harmadon már nagyon látszódott, hogy nem akarunk kockáztatni és nem támadtunk nagyon ki.

Nagyon örülök ennek a győzelemnek, megmondom őszintén nem ilyen végeredményt vártam volna. Egy valamit viszont nem értek: ha az erősebb csapat ellen végig tudtunk jól játszani, akkor a gyengébbek (Isles, Canes) ellen miért kaptunk ki?