Becks hozzászólása:

Perryt azért nem kell félteni. Morrow könyökösét benézték a bírók, de egyébként nincs ezzel semmi gond. Ő keményen megy a kapuhoz, s akkor nem kell meglepődni, ha kicsit "megölelgetik". Ezt a mi védelmünk is megcsinálja.
Weight játéka speciel szerintem ma nem volt rossz. Nem osztotta az assistokat, de a negyedik sorban játszott, ott meg hasznosabb, mint Ryan, hiszen ő jobban odateszi magát.
A védelmi hibákkal kapcsolatban igazad van.
Egyébként ma nagyon tetszett Kunitz játéka (ennyi elismerés kijár neki, úgyis osztom eleget), s Bertuzzi is egész jó volt. Mondjuk ha annál a helyzeténél 10 centire felemeli a pakkot, akkor jó eséllyel 2-2 lenne most az állás. Nomeg Sutherby is teljesen korrekt volt a negyedik sorban, a PKban meg hibátlan. Mondjuk az egész PKt dicséret illeti, az utolsó emberhátrányig az 5 esélye alatt a Stars mégcsak kapura sem ütött. Ha így kellett volna működnie a dolognak az első meccsen is.
Száz szónak is egy a vége, jobbak voltunk, de nem volt szerencsénk, s így elég szar helyzetben vagyunk...