Becks hozzászólása:

Nem volt könnyű elaludni a meccs után. Jó meccs volt, s egy jó széria, ami után nincs szégyenkeznivalónk. Visszajöttünk 2-0-ról és 3-1-ről, s pont egy olyan periódusban kaptuk a gólt, amikor éppen veszélyesebbek voltunk, s nem volt annyira a levegőben. Szabályos volt-e? Valószínűleg. Cleary azt tette, amit tennie kellett, s most nem jött a quick whistle, s ezen nem kell csodálkozni. A bírók még nem vettek észre egy high sticket sem 2 perccel a vége előtt, de ugyanígy tévedtek a javunkra is, szóval nem lehet erre fogni.

Ha azt mondják nekem a széria előtt, hogy Dats és Homer nem lő gólt, Zett, Lids és Hossa 2-2-t, azonnal aláírom. Majd a Game 7 során egyik nagy ász sem talál a kapuba, akkor azt hiszem jól védekeztünk. A negyedik és a harmadik gólnál azonban nem volt szerencsénk. Egyébként szerintem döntő volt, hogy az elején nem tudtunk mit kezdeni a 70 másodpercnyi 5-on-3-vel, ezután picit megrogyott a csapat, elbizonytalanodott, s mire észhez tértek, már 0-2 volt.

Vertük a Cápákat, ami nagyon fontos, s kiestünk egy olyan szériában a legjobbtól, amiben akár a mi is továbbjuthattunk volna. Hiller nagyon jó volt, de szerintem ki lehet emelni Scottyt, Prongert, Wist, Beacht (ha figyelembe vesszük, mennyit hagyott ki), Getzlafot, Perryt. Ryan, Selanne, Marchant, Carter és Brown is említésre méltó, de ők nem hozták mindig azt, amit tudnak.

Összességében egy hihetetlen alapszakasz-befejezés után egy nagyon jó PO volt, amikor mindenki büszke lehet a csapatra.